Przytulny i nowoczesny dom? Proszę bardzo!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Homestaging XXL in Archsum auf Sylt, Home Staging Sylt GmbH Home Staging Sylt GmbH Nowoczesny salon
Loading admin actions …

Nie jest łatwo stworzyć oryginalny dom, który zachwyca swoim designem oraz funkcjonalnością. Na szczęście nasi architekci są niezwykle doświadczeni w tworzeniu budynków, które w pełni zaspakajają potrzeby swoich właścicieli, a co więcej doskonale się prezentują. Dzisiaj sami będziecie się mogli o tym przekonać! Jeżeli szukacie nowoczesnych projektów, które czerpią z klasycznej estetyki, pomysły naszych specjalistów z pewnością przypadną Wam do gustu. Połączenie drewna z jasnymi odcieniami sprawia, że życie w takim miejscu to prawdziwa przyjemność. Zainspirujcie się tym projektem, a na pewno nie będziecie tego żałować!

Jasne wnętrze

Weszliśmy właśnie do wnętrza tego stylowego obiektu. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że mamy do czynienia z wyjątkową przestrzenią. Nasi architekci nieprzypadkowo postawili na jasne odcienie, jako główny element tego projektu. Jak powszechnie wiadomo, to właśnie taka kolorystyka sprawia, że cała przestrzeń zyskuje przytulnej aury, zwłaszcza jeżeli we wnętrzu domu znajdzie się również miejsce na naturalne drewno. 

Otwarta przestrzeń

Wielu z Was decyduje się na otwarte przestrzenie, które składają się na połączony ze sobą salon, kuchnię oraz jadalnię. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala na lepsze zagospodarowanie wnętrza oraz wygodniejszą do użytkowania powierzchnię. Nawet najmniejsze domy, dzięki otwartym przestrzeniom, zyskują na swojej przestronności oraz umożliwiają nowoczesne oraz komfortowe wykończenie. Z takiego rozwiązania postanowili skorzystać również nasi architekci.

Kominek

W tym domu znalazło się miejsce nawet na nowoczesny kominek! Dzięki niemu cała przestrzeń emanuje naprawdę przytulną atmosferą. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku długich, zimowych wieczorów. Nie ma nic przyjemniejszego, jak usiąść w wygodnym fotelu z kubkiem gorącej czekolady i obserwować palące się drewno.

Kuchnia

Kuchnia stanowi swoiste miejsce spotkań wszystkich członków rodziny. To właśnie tutaj możemy przygotować kubek aromatycznej herbaty, czy też wspólnie przyrządzić pyszny obiad. Warto zadbać o to, by ta strefa nie tylko prezentowała się estetycznie, ale przede wszystkim była funkcjonalna. Odpowiednia ilość szafek, solidny blat roboczy, czy też specjalny barek z pewnością się do tego przyczynią.

Jadalnia

Jadalnia jest przestrzenią, w której możecie w rodzinnym gronie zjeść przygotowany wcześniej, smaczny posiłek. W przypadku tego domu eksperci zdecydowali się na wprowadzenie dużego, drewnianego stołu, który zdecydowanie pomieści wszystkich domowników i gości. Jeżeli lubicie rodzinne spotkania przy obiedzie, koniecznie przemyślcie zakup sporego stołu i oczywiście wygodnych krzeseł.

Oaza spokoju

To już ostatnie zdjęcie tego przytulnego domu. Mamy nadzieję, że podobała Wam się nasza dzisiejsza, krótka wycieczka. Obiekt, który mieliśmy szansę wspólnie zwiedzić na pewno uwiódł szczególnie tych z Was, którzy cenią sobie życie blisko natury. Mieszkanie w tak pięknym domu to niewątpliwie spełnienienie marzeń o własnej oazie pełnej spokoju i harmonii.

Szukacie innych inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Dom w słonecznych odcieniach!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu