Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Línea Paisagismo.Claudia Muñoz

Dekoracja ogrodu i tarasu? To proste!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie jest łatwo zaaranżować nasz własny ogród marzeń. Czasami zdarza nam się bujać w obłokach i wyobrażamy sobie, że chcielibyśmy posiadać w nim basen, specjalne miejsce na grilla, a niekiedy nawet przestrzeń do gry w mini golfa. Nasze marzenia uda nam się zrealizować, jeżeli odpowiednio wcześniej zastanowimy się nad tym, jak dużą przestrzenią dysponujemy, ile posiadamy środków finansowych oraz jaki efekt końcowy naprawdę zapewni nam komfort w tym miejscu. W przestrzeni ogrodu niemniej ważne są wszystkie dodatki, które czynią tą przestrzeń wyjątkową. Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami przygotowaliśmy specjalnie dla Was nieco inspirujących przykładów. Zapraszamy do oglądania!

1. Kwiaty w doniczkach

Ciekawym sposobem na stworzenie wyjątkowej aranżacji ogrodu jest ustawienie specjalnych doniczek z kolorowymi kwaitami. Spójrzcie na projekt naszych ekspertów. Robi wrażenie!

2. Specjalne półki

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez RABAIOLI I FREITAS
RABAIOLI I FREITAS

Detalhes dos muros

RABAIOLI I FREITAS

Doniczki z kwiatami możecie również postawić na specjalnie zamontowanych półkach. Dla chcącego nic trudnego!

3. Nastrojowe oświetlenie

Nastrojowe oświetlenie to klucz to tego, by po zmroku móc cieszyć się wyjątkową przestrzenią ogrodu. Pamiętali o tym również nasi profesjonaliści.

4. Miejsce z ogniem

Marzy Wam się naprawdę oryginalny ogród? W takim razie pomyślcie o zaaranzowaniu w nim specjalnego kącika z nowoczesnym paleniskiem.

5. Nowoczesny skalniak

Jeżeli jesteście zwolennikami skalniaków, z pewnością przypadnie Wam do gustu powyższa kompozycja. Ciekawie dobrane gatunki roślin świetnie ze sobą korespondują.

6. Miejsce na zioła

Ogród stanowi doskonałą przestrzeń służącą hodowaniu różnego rodzaju ziół! Pamiętajcie o tym, a Wasze potrawy z pewnością zyskają na smaku!

7. Jacuzzi

Pewnie większość z Was marzy o swoim prywatnym jacuzzi. Ogród stanowi doskonałe miejsce do wprwoadzenia tego elementu.

8. Woda do picia

Intrygującą ozdobę ogrodu mogą również stanowić specjalne punkty z wodą pitną. Zobaczcie na pomysł naszych ekspertówi i zainspirujcie się nim podczas tworzenia projektu własnej zielonej strefy.

9. Hamak

Doskonałym akcentem, który przyozdobi Wasz ogród, jak i pozwoli Wam wypocząć jest hamak! Można sobie na nim uciąć regenerującą drzemkę w promieniach letniego słońca.

10. Kolorowe poduszki

Lubicie wygodę? W takim razie pomyślcie o zakupie do strefy ogrodu dekoracyjnych poduszek. Na pewno pomogą Wam one się odprężyć.

11. Nietypowe dodatki

Ci z Was, którzy lubią nietypowe dodatki, mogą zastanowić się nad wprowadzeniem do przestrzeni swojego ogrodu stylowej rzeźby. Jeżeli zdecydujecie się na zakup dzieła młodego artysty, wraz z biegiem lat może ono zyskać na wartości.

12. Meble ogrodowe

Decydując się na konkretny model mebli ogrodowych, koniecznie zwróćcie uwagę na to, czy są one odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Tylko to pozwoli Wam uchronić swój budżet przed częstymi wydatkami na nowe krzesła, czy też stół.

13. Specjalne świece

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez homify

Idealnym dodatkim do Waszego ogrodu są świece! Dzięki nim można w prosty sposób stworzyć romantyczną aranżację.

14. Bujany fotel

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez homify

Bujany fotel to kolejny element, który na pewno wywoła uśmiech na twarzach wszystkich domowników. W ciepły dzień wystarczy w nim usiąść na chwilę, by szybko wprawić się w pogodny nastrój.

15. Farba tablicowa

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Luiza Soares - Paisagismo
Luiza Soares – Paisagismo

MÃO NA TERRA, Belo Horizonte, 2015

Luiza Soares - Paisagismo

To już ostatni przykład ciekawej dekoracji zielonej przestrzeni. Nasi fachowcy zdecydowali się pokryć jedną ze ścian muru otaczającego teren ogrodu farbą tablicową. Dzięki niej można tworzyć różnorodne, inspirujące napisy.

Szukacie innych inspiracji związanych z aranżacją domu? Sprawdźcie koniecznie:

20 fantastycznych pomysłów na małą kuchnię

Co Waszym zdaniem koniecznie powinno znaleźć się w strefie ogrodu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu