Projekty,   zaprojektowane przez DIE BALKONGESTALTER

Niepowtarzalne projekty balkonów

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Balkon to dla właścicieli mieszkania w bloku prawdziwa oaza, odskocznia od zgielku i halasu miasta. Może służyć jako ogród, jako miejsce na relaks, niewielkie herbarium czy zewnętrzna jadalnia. Wszystko zależy od rozmiaru balkonu, ale przede wszystkim – od naszej wyobraźni. 

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam kilka projektów balkonów, które są oryginalne, pomysłowe i praktyczne. Obejrzyjcie zdjęcia i znajdźcie najlepszy dla siebie pomysł.

Design inspirowany filozofia Zen

W tym projekcie prym wiodą naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, oraz zieleń. Balkon został skrupulatnie zaaranżowany, odznacza się dużą dozą harmonii i jest świetnie zorganizowany. W takim miejscu nietrudno o osiągnięcie stanu pełnej relaksacji i wyciszenia.

Wygodny niczym salon

Projekty,   zaprojektowane przez OCCO
OCCO

Remodelação Exterior do Terraço

OCCO

Ten balkon zaaranżowano na wzór salonu – wygodne meble, funkcjonalny rozkład, stonowana kolorystyka. Balkon jest idealny na słoneczne, gorące dni, gdyż za sprawą wysokiego muru gwarantuje spory zacieniony obszar.

Niczym tropikalny ogród

Balkon, na którym dominuje zieleń, to najlepsza opcja dla tych, którzy nieustannie pragną otaczać się naturą. Roślin jest tu tyle, że z powodzeniem można by pomylić go z tropikalną dżunglą.

Balkon idealny na grilla

Mały balkon nie powinien być przeszkodą na drodze do stworzenia wyjątkowego miejsca na relaks. Jak widać, współczesny design odpowiada na potrzeby użytkowników ograniczonych pod względem metrażu powierzchni, oferując praktyczne i funkcjonalne elementy wyposażenia.

Minimalistyczny design

Dominacja bieli, proste formy, meble o minimalistycznym designie, delikatne dodatki – taki balkon z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom niewymuszonej, wyrafinowanej elegancji.

Balkon spod znaku upcyklingu

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Asilvestrada
Asilvestrada

Como dar vida a tu terraza abandonada

Asilvestrada

Dekorowanie balkonu za pomocą samodzielnie stworzonych mebli i dodatków to nie tylko doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także dobra zabawa. Jednym z najlepszych materiałów, z którego wykonać można elementy wyposażenia, są drewniane palety lub skrzynie. Z nich powstaną ławki, leżaki czy donice.

Jak wygląda Wasz wymarzony balkon?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu