Projekty,  Ogród zimowy zaprojektowane przez Caio Pelisson - Arquitetura e Design

8 pomysłów na zaaranżowanie małego tarasu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Balkony i tarasy sprawiają, że jakość życia mieszkańców wzrasta. Posiadanie miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu pomaga zneutralizować stres zwłaszcza, kiedy mieszkamy w dużym mieście.

Dzisiaj, razem z naszymi architektami, przygotowaliśmy dla Wam pomysły za zaaranżowanie niewielkich tarasów, które pozwolą Wam się w pełni odprężyć. Przekonajcie się sami, jak niewiele trzeba, aby miejski balkon przerodził się w prawdziwe miejsce odpoczynku. Pamiętajcie, że jedynym ograniczeniem jest Wasza kreatywność!

1. Trawa syntetyczna i drewno

Ogród może być prawdziwą oazą wytchnienia. Jednak dla tych, którzy nie mają czasu na pielęgnowanie trawnika, znaleźliśmy rozwiązanie w postaci syntetycznej murawy, dzięki której będzie mogli naśladować naturalny efekt.

2. Przytulne meble

Często wydaje nam się, że małe balkony nie pomieszczą wygodnych mebli. Wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko wymierzyć przestrzeń i znaleźć idealną kanapę, która pozwoli Wam zrelaksować się po ciężkim dniu.

3. Doskonałe miejsce

Tej projekt jest niesamowity! Architekci postarali się w pełni zagospodarować przestrzeń, nawet w przypadku ograniczonego metrażu. Wygodne siedzenia, rośliny, oświetlenie, wszystko to składa się na idealne miejsce.

4. Naturalne elementy

Projekty,  Taras zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

戶外區既能夠享受花蓮的好山好水好空氣,也增添隨意用餐的舒適感

弘悅國際室內裝修有限公司

Drewno i kamień to naturalne materiały, które warto wykorzystywać w naszych domach. Nie inaczej jest w przypadku tarasów. Proste, drewniane meble pozwolą Wam stworzyć eleganckie, funkcjonalne i ponadczasowe miejsce.

5. Nieskazitelny wystrój

Dekoracje odgrywają duże znaczenie w każdym pomieszczeniu. Podczas dekorowania mniejszych powierzchni należy pamiętać, aby elementy dodatkowe nie przyćmiły całości. Ten projekt jest doskonałym przykładem na odpowiednie posługiwanie się dekoracjami.

6. Tworzenie środowisk

Ten projekt pokazuje, jak z pomocą odpowiednich zabiegów, możemy samodzielnie stworzyć funkcjonalny taras. Kanapa oraz wysoki stolik są doskonałymi elementami tego pomieszczenia.

7. Hamak

Hamak jest elementem, który w mgnieniu oka całkowicie może przekształcić przestrzeń! Dzięki niemu nie tylko stworzycie wspaniałą atmosferę, ale i odpoczniecie jak nigdy!

8. Funkcjonalne huśtawki

Jak wspominaliśmy na początku, kreatywność jest kluczem do sukcesu. Wiszące huśtawki nie zajmą wiele miejsca, ale i wspaniale udekorują taras. Nie zapominajcie o roślinach!

16 projektów balkonów gotowych do skopiowania!

Na którym tarasie chcielibyście odpoczywać? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu