Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Viviana Pitrolo architetto

Wspaniałe pomysły na podłoże w ogrodzie

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Planujesz odnowę ogrodu, ale nie masz pomysłu jakie podłoże wybrać? Dzisiaj mamy dla Was 7 pomysłów naszych architektów, dzięki którym znajdziesz dla siebie pomysł na zaaranżowanie tarasu i ogrodu.

1. Drewniany pokład

Minimalistyczne rozwiązania mogą okazać się kluczem do sukcesu. Drewno jest doskonałym materiałem na taras, ponieważ nie tylko jest niebywale trwałe, ale i łatwe w konserwacji. Lubisz chodzić z gołymi stopami? Ciepłe drewno będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

2. Granit i beton

Granit jest niezawodnym materiałem, bowiem może pochwalić się niebywałą odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością usuwania zabrudzeń. Obecnie możesz wybierać w różnej kolorystyce, dzięki czemu znajdziesz materiał, który będzie doskonale pasował do Twojego domu.

Beton staje się co raz bardziej popularny. Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, powinieneś zastanowić się nad wykorzystaniem go w ogrodzie.

3. Naturalny kamień

Kamień przenosi nas do pięknych domów położonych nad Morzem Śródziemnym, więc będzie idealnym rozwiązaniem dla miłośników stylu rustykalnego.

4. Mieszkanka stylów

Spodobały Ci się różne materiały i nie możesz się zdecydować? Połącz je w spójną całość! W centrum możesz wykorzystać granit, zaś obrzeża sąsiadujące z kwiatami i trawnikiem, będą doskonale prezentowały się, jeśli wybierzesz kamień.

5. Betonowe płyty

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez ItalianGres
ItalianGres

Gres effetto tecnico basaltina piombo – TH 2006

ItalianGres

To niezwykle estetyczne i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie, które posłuży Ci przez wiele długich lat. Proste kształty pozwolą Ci uniknąć pracochłonnych prac przy koszeniu, a mimo to wyglądają pięknie!

6. Ponadczasowy kamień i żwir

Żwir świetnie sprawdza się we wszystkich ogrodach. Jest to tani i łatwy w utrzymaniu materiał, który sprawi, że ogród będzie wyglądał pięknie, nawet po rzęsistej ulewie. Połączenie z naturalnym kamieniem daje nam piękny i elegancki efekt.

7. Drewniana droga

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez ONLYWOOD
ONLYWOOD

Sentiero con mattonelle da esterno in legno di Ipè

ONLYWOOD

Na koniec mamy dla Ciebie drewnianą ścieżkę w formie zygzaka, która pięknie współgra z zielonym trawnikiem. Piękny dodatek do domu w stylu klasycznym.

10 kroków do stworzenia perfekcyjnego ogrodu

Który ogród spodobał Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu