Projekty,   zaprojektowane przez Raúl Zamora

Nowoczesny apartament o powierzchni 87m2, który jest marzeniem każdej rodziny

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Architekci wnętrz kładą duży nacisk na funkcjonalność mieszkań, aby cała rodzina mogła czuć się komfortowo. Można czerpać wiele inspiracji, dlatego dzisiaj pragniemy zaprezentować Wam apartament o powierzchni 87m2, który jest idealnym miejscem dla każdego domownika. Przestrzeń, nowoczesny styl, jasne kolory, piękne dekoracje, wszystko to składa się na wspaniałe miejsce, które jest istnym rajem dla miłośników domowych pieleszy.

Niewielki salon pełen harmonii

Pierwszym pomieszczeniem, które napotykamy po przekroczeniu progu, jest dobrze przemyślany salon, który doskonale wykorzystuje całą przestrzeń. Funkcjonalna sofa w kształcie litery „L” jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli domownicy lubią spędzać wspólne chwile.

Elegancka jadalnia

Jadalnia została wydzielona w salonie i jest pięknym oraz funkcjonalnym miejscem dla całej rodziny. Szklany stół oraz ciemnie krzesła sprawiają, że ten fragment pomieszczenia staje się niezwykle elegancki i nowoczesny.

Nowoczesny mini bar

Czarny mini bar sprawił, że przestrzeń rodzinna stała się doskonałym miejscem do kultywowania życia towarzyskiego. Oprócz aspektów dekoracyjnych ma on  w sobie również elementy funkcjonalności, bowiem domownicy nie będą musieli opuszczać gości, aby udać się do kuchni po drinki.

Kącik multimedialny

Telewizor oraz inne urządzenia multimedialne zostały umieszczona na jednej ze ścian, dzięki czemu doskonale możemy wykorzystać przestrzeń. Duża i funkcjonalna półka pozwala na maksymalne zagospodarowanie miejsca.

Lustro i sztuka

Dekoracje zostały odpowiednio przemyślane. Lustro sprawi, że przestrzeń wydaje się większa, zaś ciekawy obraz zawsze jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy dodać wnętrzu elegancji.

Kuchnia doskonała

Chociaż kuchnia jest niewielka, architekci zadbali, aby wykorzystać przestrzeń w najlepszy możliwy sposób. Wykorzystano tutaj połączenie klasycznej bieli i czerni, dzięki czemu pomieszczenie staje się nowoczesne i ponadczasowe.

Nowoczesna łazienka

Na każdym kroku możemy spotkać tutaj nowoczesny styl, który charakteryzuje się elegancją. W łazience możemy cieszyć oko, za sprawą polerowanego drewna oraz ścianie, która została pokryta kamieniem w odcieniach beżu.

Ogród wertykalny

Na koniec przenosimy się na taras, z którego możemy napawać się widokiem na panoramę miasta. To miejsce nie jest zbyt duże, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest tutaj pionowy ogród, który tworzy doskonały zielony kącik, na minimalnym metrażu.

Odwiedźcie również Małe mieszkanie, z wielką klasą!

Kto z Was chciałby tutaj zamieszkać?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu