Projekty,   zaprojektowane przez StageRô by Roberta Anfora - Home Staging & Photography

Perfekcyjne mieszkanie na wynajem

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Zastanawialiście się kiedyś nad kupnem mieszkania i przeznaczenia go na wynajem? Zakup nieruchomości, a następnie jej podnajmowanie to jeden z najlepszych sposobów na stabilny i regularny dochód. Wynajmować można na dwa sposoby – długoterminowo albo krótkoterminowo, przez portale internetowe, na przykład AirBnB. W obu przypadkach przed publikacja oferty wynajecia kazdy apartament powinien zostać odpowiednio sfotografowany. Im ładniejsze i bardziej profesjonalne zdjęcia, tym lepiej. 

Dziś pokażemy Wam, jak ogromną różnicę robi profesjonalna sesja zdjęciowa. Obejrzyjcie fotografie nowoczesnego i czarującego mieszkania, które przeszło proces home staging'u, czyli wizażu nieruchomości.

Strefa dzienna

Mieszkanie o powierzchni 100 metrów kwadratowych ma dwie sypialnie, przestronną strefę dzienną, kuchnię oraz łazienkę. Urządzono je w stylu klasycznym, stawiając na neutralne kolory, meble i dodatki o eleganckim designie oraz dobrej jakości materiały wykończeniowe. Strefa dzienna z salonem i jadalnia zajmuje centralne miejsce – stąd przechodzi się do innych pomieszczeń: kuchni i obu sypialni.

Kuchnia

Pomieszczenie przeznaczone na kuchnie zostało gęsto zabudowane. Białe meble są pojemne i zapewniają mnóstwo miejsca na przechowywanie. Jest to niezwykle istotne jeżeli chodzi o funkcjonalność wnętrza, jako że odznacza się ono niewielkim rozmiarem. Zabudowa kuchenna ma nowoczesny charakter i pięknie łączy się z parkietem w jodełkę.

Sypialnia nr 1

Zaglądamy do pierwszej z sypialni. Jej wnętrze ma elegancki charakter, urządzono je ze smakiem, świetnie łącząc ze sobą kolory i materiały. Kremowo-karmelowa tapeta w pasy to klasyczne tło dla bardziej wyrazistej aranżacji. Tekstylia w kolorze fuksji i w bieli świetnie się w tym wnętrzu prezentują. Sypialnia wygląda niczym z katalogu pięciogwiazdkowych hoteli – taki wizerunek liczy się zwłaszcza w wynajmie krótkoterminowym.

Sypialnia nr 2

Druga sypialnie sfotografowano z perspektywy drzwi wejściowych, dzięki czemu mamy całościowy wgląd w jej aranżację. Podłoga z kamiennych kafli pięknie łączy się z białymi ścianami. Swojski, przytulny charakter wnętrza potęguje dodatkowo drewniany, bielony sufit. Na wyposażenie składa się eklektyczna mieszanka mebli i dodatków, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Detale aranżacji

Diabeł tkwi w szczegółach – i to właśnie dzięki nim wnętrza odznaczają się tak wyjątkowym czarem i urokiem. O niezwykły klimat dbają świece zapachowe, a kosze i pudełka pełnią zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu