Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Vinyaasa Architecture & Design

12 planów 3D, które powinieneś zobaczyć przed wybudowaniem własnego domu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Przyjrzyjmy się trójwymiarowym planom, które mogą Cię zainspirować! Jeśli planujesz budowę własnego domu i nie wiesz jak przedstawić swoją wizję architektowi, dzisiaj przestawiamy Ci kilka inspiracji, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Często możemy spotkać się z planami, które trudne jest odczytać. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy 12 projektów, które lepiej pomogą zrozumieć zaaranżowanie przestrzeni w praktyce. Zapraszamy!

1. Parter domu

Ten dom ma dwa poziomy, jednak w tym przypadku przyjrzymy się bliżej parterowi. Możemy się przekonać, że tutaj wszystko zostało zaprojektowane z dbałością o wszelkie szczegóły. Przyjrzyjmy się salonowi, jadalni, kuchni. Wszystko zostało zaaranżowane na otwartym planie oraz dopełnione sypialnią dla gości.

Drugie piętro

Na piętrze znajdują się sypialnie domowników, z przylegającymi, prywatnymi łazienkami. Napotkamy tutaj również wspólny taras w drewnie, który doskonale dopełnia projekt.

2. Mały, funkcjonalny dom

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez homify

Tutaj mamy do czynienia z małym domem, jednak został on zaaranżowany w taki sposób, aby służyć całej rodzinie. Kuchnia, jadalnia oraz salon zostały zaaranżowane na otwartym planie, co będzie doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny. Oprócz tego, znajdziemy tutaj również dwie sypialnie, z czego jedna wyposażona jest w prywatną łazienkę. Doskonałym dopełnieniem jest przestronny taras, do którego możemy mieć dostęp z każdego pomieszczenia.

3. Dostatek miejsca

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Beniamino Faliti Architetto
Beniamino Faliti Architetto

la disposizione degli ambienti principali della casa

Beniamino Faliti Architetto

Przekraczając próg tego domu, natychmiast znajdujemy się w przestronnej strefie socjalnej z kuchnią i jadalnią. Po drugiej stronie znajdziemy natomiast komfortowy salon, który będzie doskonałym miejscem do organizacji rodzinnych imprez.

4. Dobry podział obszarów

Tutaj widzimy, jak poszczególne pomieszczenia mogą być podzielone z pomocą lekkich przepierzeń. Funkcjonalny regał wydziela obszar w hallu, z którego możemy przenieść się do części wspólnej, zaaranżowanej na otwartej przestrzeni.

5. Dobry układ

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Realistic-design
Realistic-design

Planos de corte 3D

Realistic-design

Tutaj główne wejście prowadzi do korytarza, z którego możemy przenieść do prywatnych sypialni. Na końcu hallu znajdziemy kuchnię, salon i jadalnię oraz przylegający do nich taras.

6. Więcej otwartej przestrzeni

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Realistic-design
Realistic-design

Planos de corte 3D

Realistic-design

Ten dom zorganizowany jest w bardziej otwartej atmosferze i będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich rodzin, które kochają wspólne spędzanie czasu.

7. Dobrze zorganizowany

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Realistic-design
Realistic-design

Planos de corte 3D

Realistic-design

Możemy przyjrzeć się bliżej projektowi z równomiernym rozkładem. Wchodząc do domu od razu znajduje się w kuchni połączonej z salonem i jadalnią, zaś dalej znajdziemy sypialnię oraz taras.

8. Przestrzeń dla każdego

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Realistic-design
Realistic-design

Planos de corte 3D

Realistic-design

Rozkład tego domu jest niezwykle funkcjonalne. Dzięki dystansowi, który dzieli sypialnie, zarówno rodzice jak i nastolatki, będą mogli cieszyć się chwilami prywatności.

9. Zwarta konstrukcja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Realistic-design
Realistic-design

Plano de corte 3D

Realistic-design

Obok wejścia do domu znajdziemy sypialnię oraz wspólną łazienkę. Z prawej strony możemy zaobserwować części wspólną.

10. Zapięty na ostatni guzik

Jeśli jesteś zwolennikiem niestandardowych rozwiązań, ten projekt Cię nie zawiedzie! Użyto tutaj kątów 45 stopni, dzięki czemu otrzymujemy ciekawy rozkład pomieszczeń, który umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

11. Do umeblowania

W tym przypadku możemy zaobserwować dystrybucję przestrzeni, którą możemy zaaranżować wedle własnych upodobań.

12. Elewacja

Projekty,   zaprojektowane przez RAZGOZ

Na koniec przedstawiamy Wam fasadę domu, która pięknie wizualizuje nowoczesną architekturę.  Jasne kolory, dopełnione głęboką czerwienią, pozwalają nam stworzyć piękny i elegancji dom.

Planujesz kupić dom? Te propozycje skradną Twoje serce!

Który podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu