Projekty,  Salon zaprojektowane przez THE ROOM & CO

Uroczy, nowoczesny i przytulny apartament w Barcelonie

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Barceloński apartament, który dziś prezentujemy ma wyjątkowy urok nowoczesnego, modnego wnętrza. Został zaprojektowany przez projektantów wnętrz Room and Co. Jego przestrzenie mają bardzo młodzieżowy a zarazem przyjemny charakter, za który odpowiada każdy, dobrze dobrany szczegół. Eleganckie i funkcjonalne meble przyczyniają się do tworzenia wygodnej i przytulnej przestrzeni, idealnej do codziennego życia w całkowitej harmonii z otoczeniem. 

Koniecznie zobaczcie te przestronne wnętrza, pełne charakterystycznych dodatków, wyrazistych ozdób i intrygujących pomysłów!

Zaciszny salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

Szaro- beżowa koncepcja jest przytulna i zaciszna, bez problemu można wyobrazić sobie właścicieli wypoczywających tutaj w jesienno – zimowe popołudnie. Kolor żółty, występujący w detalach takich jak poduszki, wzbogaca atmosferę tego pomieszczenia, podczas gdy inne kolory są idealnie dopasowane. Miękkie tekstury zachęcają do miłego leniuchowania. 

Duży salon wyposażony jest w dwie wygodne sofy, które tworzą przestrzeń zaprojektowaną specjalnie do wypoczynku, w rogu znajduje się mały telewizor. Okna wychodzą na balkon ozdobiony pięknymi roślinami…

Biblioteka

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

Nowoczesna biblioteka wprowadza bardzo współczesny akcent do przestrzeni. Książki i czasopisma zostały poukładane w otwartych półkach i swoją obecnością podkreślają dynamiczny charakter wnętrza. Z pewnością zauważyliście, jak różne kolory książek wesoło odwołują się do tkanego dywanu z etnicznymi wzorami, który zajął miejsce na podłodze. 

Nietypowa aranżacja kuchni

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

Czy kiedykolwiek myśleliście o umieszczeniu zdjęć na ścianach w kuchni, aby ją ozdobić? W tym pomieszczeniu, ten pomysł okazał się być naprawdę dobrym rozwiązaniem, ponieważ sprawia, że kuchnia staje się bardziej kolorowa i wyjątkowa, chociaż jest to tylko okładka dla magazynu New Yorker. Przestrzeń jest urządzona trochę jak fragment salonu czy sypialni: plakaty, lampka nocna, drewniana ozdoba – owoce i zioła przypominają nam o tym, gdzie naprawdę jesteśmy. 

Meble kuchenne

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

Gdy obejrzymy kuchnię z tej perspektywy widzimy, że jest ona bardzo funkcjonalna i ergonomiczna. Posiada dobrze dobrane podszafkowe oświetlenie, marmurowy blat i fartuch wykonany z tego samego tworzywa. Białe meble są ożywione zjawiskową podłogą, która skupia na sobie całe zainteresowanie.

Korytarz

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

Moglibyśmy pomyśleć, że powyższe zdjęcie przedstawia przestrzeń marokańskiego domu: ciekawy niebiesko biały korytarz, czerwony dywanik o ciekawym wzorze… Przede wszystkim niezwykle spodobały się nam dekoracje, które stanowią grafiki na ścianie i papierowa torba sklepowa umieszczona w antyramie.  

Domowe biuro

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

W wielu miejscach tego uroczego apartamentu znajdują się ciekawe i piękne zdjęcia czy ścienne grafiki, a to biuro nie jest wyjątkiem: po raz kolejny mamy do czynienia z bardzo praktycznym wyposażeniem o różnych funkcjach, biurku, półce itp.

Na podłodze znajduje się piękny etniczny dywan, który podziwialiśmy już w przypadku innych zdjęć. Koniecznie przeczytajcie nasze cenne porady: jak udekorować mieszkanie za pomocą dywanu?

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez THE ROOM & CO
THE ROOM & CO

C. Sicilia

THE ROOM & CO

Jadalnia prezentuje się podobnie jak salon nowoczesnego domu, idealny na powitanie gości i spędzenie przyjemnych chwil. Jest mnóstwo światła, a przestrzeń wydaje się większa, ponieważ nasi eksperci postanowili umieścić na ścianie duże lustro. Na suficie zawieszono żyrandol z zakrzywionymi liniami. Dość klasyczny, drewniany stolik tworzy piękny kontrast z dywanem, tapicerowaną ławą i krzesłami w kolorze szarego popiołu, który jest synonimem nowoczesności. 

Jak Wam się spodobała nietypowa aranżacja w kuchni? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu