Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Deirdre Dyson LLP

110 m² koloru i wzorów – efektowne rozwiązania gotowe do skopiowania!

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nudzą Was biel, stonowane barwy i jednolite powierzchnie? W takim razie zakochacie się w barcelońskim mieszkaniu, do którego zajrzymy dzisiaj. Niebieski, żółty, krata, pawie pióra… tutaj odnajdziemy wszystkie te urozmaicenia, jednak na koniec wizyty nie uświadczymy wcale poczucia przejedzenia. Akcenty koloru i wzorów wprowadzano z głową, unikając przeładowania. Za aranżacje odpowiadają specjaliści od wizażu nieruchomości z Markham Stagers, którzy naprawdę znają się na rzeczy. 

Podpatrzmy, jak stworzyli energetyzujące wnętrza…

Zachęcające wejście

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Vestíbulo de entrada

Markham Stagers

Jeden rzut oka na ciężkie drzwi i od razu odgadujemy, że znaleźliśmy się w klimatycznej, wiekowej kamienicy, o które w Barcelonie nie trudno. Wystrój mieszkania w takiej lokalizacji powinien szanować jego historię lecz jednocześnie być dostosowany do współczesnych gustów oraz potrzeb. Czy to się udało? Widok pokoju z oryginalną dekoracją pozwala przypuszczać, że tak…

Salon w pomarańczu

Nasze zwiedzanie faktycznie rozpoczynamy od przestronnego salonu, gdzie panuje swobodny klimat retro. Pomarańczowa kanapa idealnie pasuje do ciepłego brązu parkietu oraz małej szafki, co wspólnie dopełnione zostaje bielą stolika kawowego i dywanem o biało-czarnym, geometrycznym wzorze. Designerskie krzesło oraz jasne, gliniane naczynia przydają aranżacji lekkości.

Podziały z minionej epoki

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Salón comedor luminoso

Markham Stagers

Dawna architektura wnętrz miesza się ze współczesnym zamiłowaniem do łączenia salonu z jadalnią. Subtelny łuk podziału wyznacza granice funkcjonalnych stref. Biała jadalnia ze szklanym stołem prezentuje się wręcz minimalistycznie. Po prawej stronie widzimy kolejno wyjście na balkon zabudowany oraz nie. Pomimo mieszkania na piętrze czuje się tutaj bliskość natury.

Kuchnia z okienkiem

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Pasaplatos en la cocina

Markham Stagers

A skoro o dawnych rozwiązaniach mowa… Salon z kuchnią łączy nie plan otwarty lecz urocze, zamykane okienko. To funkcjonalne rozwiązanie zdaje się wracać do łask. Docenią je zwłaszcza Ci, którzy chcą mieć pewność, że ustrzegą się w pokoju dziennym zapachów gotowania.

Biel, zieleń i dobra zabawa

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Cocina vintage

Markham Stagers

Zajrzyjmy do środka… znajdujemy się w małej kuchni, nie mniej uroczej niż zapowiadało to łączące ją z salonem okienko. Metraż zasugerował wybór bieli na ściany lecz wysoki sufit pozwolił na eksperymenty – znajdziemy na nim intensywną zieleń! Z kolei podłoga stanowi kompromis: pod nami biało-zielone płytki w kratkę.

Łazienka dla gości

Jak stworzyć wystrój małej lecz wygodnej i ładnej łazienki? Biel, biel oraz biel! Tutaj z kolorami nie eksperymentujmy. Ona jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem w walce z ograniczonym metrażem, a kiedy dodamy jej oręż w postaci wielkiego lustra, to wyjdziemy ze starcia zwycięsko. 

Macie małą łazienkę lecz marzą Wam się kąpiele z bąbelkami? Jeszcze nic straconego! Klikajcie tutaj: Mała łazienka z wanną – 10 inspiracji.

Sypialnia główna o wielu obliczach

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Dormitorio principal ensuite

Markham Stagers

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Gran armario a medida

Markham Stagers

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Dormitorio principal con baño ensuite

Markham Stagers

Powyższe trzy zdjęcia to mini wycieczka po sypialni głównej. Naprawdę jest tutaj na co popatrzeć! Białe ściany i meble pomagają optycznie powiększyć przestrzeń, jednak nie one grają pierwsze skrzypce lecz intensywnie żółte, dekoracyjne poduszki oraz niebieskie ściany korytarzyka prowadzącego do wyjścia oraz prywatnej łazienki. 

Nic nie dzieje się przypadkiem

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Dormitorio con baño ensuite

Markham Stagers

Dobry wystrój wnętrz to taki, który nie sprawia wrażenia, jakby wymyślano go godzinami. Wygląda naturalnie, chociaż oczywiście jest owocem intensywnych przemyśleń i nic nie jest w nim przypadkowe. Spójrzmy na sypialnię główną z perspektywy łazienki. Niebieska ściana, miks kolorów koca, okrągłe mandalki na poduszkach… . czyż wszystko to nie nawiązuje do pawich piór będących tu dekoracją?

Na koniec zachwyćmy się jeszcze łazienką w kolorach beżu, której aranżacja nawiązuje do oryginalnego wystroju mieszkania. Też marzy Wam się łazienka pełna uroku dawnych lat? Musicie zajrzeć tutaj: Łazienka retro w 8 niesamowitych odsłonach.

Spodobał się Wam projekt tego mieszkania?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu