Projekty,  Salon zaprojektowane przez Markham Stagers

Obłędny apartement w Barcelonie

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czy małe bądź średniej wielkości może stać się oazą luksusu? Dzisiejszy artykuł udowodni Wam, że tak. Trzeba tylko aranżację wnętrza pozostawić w rękach odpowiednich profesjonalistów lub… podpatrzeć ich przy pracy. Należy jednak wiedzieć, kogo podglądać! W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam niezwykłe mieszkanie w gorącej Barcelonie, za którego obecny wygląd odpowiadają Markham Stagers zajmujący się wizażem nieruchomości. Metrażu nie ma co zazdrościć lecz jego wystrój to zupełnie inna historia. 

Biel, zaskakujące dekoracje, efektowne fotografie… Będzie na co popatrzeć!

Lśniąca kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Concepto abierto y luminoso: cocina comedor salón

Markham Stagers

Zaczynamy od kuchni, chociaż w miejscu od kuchni wcale się nie znajdujemy. W wielu mniejszych mieszkaniach kuchnia łączy się bowiem z… przedpokojem. Zazwyczaj zajmuje ona wtedy jedną ścianę lub jasno wydzieloną jej część, nie ma mowy o wyspie czy strefie śniadaniowej. Staje się niejako częścią korytarza. Nie dziwi zatem wybór białych, lśniących frontów zabudowy.

Szykowna jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Comedor detalles

Markham Stagers

W całym apartamencie królować będzie biel. Jeśli zależy nam na zbudowaniu wrażenia luksusu, pójdźmy w tę stronę. W jaki sposób biel i prostota są tak efektowne? Pozwalają na dramatyczną wręcz ekspozycję kluczowych elementów dekoracji, takich jak powyższy konar drzewa. Ponadto, oczywiście, powiększają przestrzeń optycznie.

Luksusowy salon, a wcale nie taki duży…

Odwracamy się, obok jadalni czeka wygodna strefa pokoju dziennego. Malutki, prawda? A jednak prezentuje się obłędnie dzięki oryginalnemu stolikowi kawowemu z betonu, zachęcającemu narożnikowi, klimatycznym fotografiom oraz czarnemu wiatrakowi. Wszystko to na tle śnieżnej bieli!

Sypialnia główna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Dormitorio con aires asiáticos

Markham Stagers

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Dormitorio con aires asiáticos

Markham Stagers

Przechodzimy do sypialni, której wystrój kontrastuje z pozostałą częścią mieszkania. Po dominacji białych ścian przychodzi czas na czerń, która wkracza z przytupem: w postaci skórzanego obicia muru odpowiadającego wezgłowiu łóżka. Połączenie czerni ze złotem nawiązuje do chińskiej estetyki, co czynią także stoliki nocne oraz fotografia z sesji modowej.

Łazienka w bieli

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Baño blanco

Markham Stagers

W małej łazience przy sypialni biel powraca do łask. Uwzględnienie roślin w aranżacji łazienki zawsze będzie dobrym pomysłem, zwłaszcza w białej. Świeżość zieleni nas samych odświeży i przyda nam energii, aby rozpocząć kolejny dzień z uśmiechem.

Taras-marzenie

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Home Staging en Terraza

Markham Stagers

Chociaż na początku stwierdziliśmy, że metrażu właścicielom nie trzeba zazdrościć, jednak ich mieszkanie ma jedną przestrzeń, o której zapewne marzy wielu właścicieli nieruchomości w wielorodzinnych budynkach: wielki taras. Hiszpańska pogoda pozwoliła na jego bogaty wystrój. To jeszcze nie koniec niespodzianek! Okazuje się bowiem, że widoczne w głębi drzwi prowadzą do małego, domowego SPA…

Zależy Wam na własnym centrum wellness? Ten artykuł wbije Was w fotel: Dom jednorodzinny niczym kompleks spa!

Czy któreś z rozwiązań z tego mieszkania chcielibyście przetestować u siebie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu