Top 5 tygodnia- współczesna historia Kopciuszka!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- współczesna historia Kopciuszka!

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez LA Hally Architect, Nowoczesny
Loading admin actions …

Bez względu na to, jak stary i zniszczony jest budynek, z odpowiednią grupą profesjonalistów, jak i pozytywnym nastawieniem, przeistoczyć można go w prawdziwe cudo! Na homify codziennie prezentujemy Wam dziesiątku inspiracji na piękny dom i wspaniałe wnętrze, a czasami pokazujemy Wam prawdziwe, współczesne historie niczym z bajki o Kopciuszku. Metamorfozy domów, zwłaszcza tych, które postrzegane są jako przypadki beznadziejne, są niebywale inspirujące! U nas najdziecie także pomysły na budowę domu od podstaw i jego najmodniejsze wyposażenie!

Zobaczcie, których pięć projektów przyciągnęło Waszą uwagę w mijającym tygodniu!

1. Brzydkie kaczątko przeistoczone w łabędzia!

Stare gospodarstwo role było jednym z takich właśnie beznadziejnych przypadków. Popadało w ruinę, a poszczególne budynki nie nadawały się do użytkowania, a co dopiero do zamieszkania z nich. Jednak malownicza lokalizacja, naturalne otoczenie i piękny krajobraz przyciągnęły inwestorów, którzy postanowili to brzydkie kaczątko przeistoczyć w prawdziwego łabędzia. Zobaczcie koniecznie, jak im się to udało! Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Brzydkie kaczątko przeistoczone w łabędzia!

2. Słoneczna twierdza!

Dom w niemal Hollywoodzkim stylu stanął na działce pośrodku lasu. Jest to przykład wyjątkowej willi o niebywałym rozmiarze, której wnętrza godne są największej gwiazdy srebrnego ekranu. Choć trudno w to uwierzyć, dom ten znajduje się w Polsce, pod Warszawą! W środku pełen jest niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych, które trzeba zobaczyć! Zajrzyjcie do artykułu Słoneczna twierdza!

3. Jeden dom- dwie niespodzianki!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez LA Hally Architect, Nowoczesny
LA Hally Architect

House in Chandlers Ford II

LA Hally Architect

Nowoczesne domy to często takie, które skrywają w sobie element zaskoczenia. Bez względu na to, czy to użyte materiały, niestandardowe kolory, czy też niespodziewane wnętrza, niespodzianka, którą skrywają często świadczy o ich charakterze. Ten dom, choć na zdjęciu prezentuje się raczej niespecjalnie, zaskoczy Was zwłaszcza, gdy spojrzycie na niego od drugiej strony! Zaintrygowani? Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Jedendom- dwie niespodzianki!

4. Najmodniejsze płytki łazienkowe – TOP 10

Kolekcja Manteia: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Ceramika Paradyż,Eklektyczny
Ceramika Paradyż

Kolekcja Manteia

Ceramika Paradyż

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To, jakim materiałem wyłoży się jej ściany i posadzkę, często decyduje o jej charakterze. Płytki łazienkowe to wciąż najpopularniejszy wybór większości z nas projektujących łazienkę marzeń. Płytka płytce jednak nierówna! Zobaczcie Najmodniejsze płytki łazienkowe – TOP 10.

5. Pomysły na salon z kuchnią – 11 propozycji

KUCHNIA SKANDYNAWSKO, KLASYCZNIE I INDUSTRIALNIE: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez ZEN Interiors - Architektura Wnętrz,Skandynawski
ZEN Interiors – Architektura Wnętrz

KUCHNIA SKANDYNAWSKO, KLASYCZNIE I INDUSTRIALNIE

ZEN Interiors - Architektura Wnętrz

Mieszkanie na otwartej przestrzeni jest jednym z wyznaczników nowoczesności. Obszary kuchni, salonu i jadalni tworzą razem jedną spójną całość. Kuchnia lub aneks połączone jedynie z samym salonem to także coraz bardziej popularne rozwiązanie. Zobaczcie kilkanaście aranżacji, które pomogą Wam zaprojektować idealną strefę dzienną w Waszych domach- Pomysły na salon z kuchnią – 11 propozycji.

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu