Top 5 tygodnia- współczesna historia Kopciuszka! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 tygodnia- współczesna historia Kopciuszka!

Alicja Olko Alicja Olko
House in Chandlers Ford II Nowoczesne domy od LA Hally Architect Nowoczesny
Loading admin actions …

Bez względu na to, jak stary i zniszczony jest budynek, z odpowiednią grupą profesjonalistów, jak i pozytywnym nastawieniem, przeistoczyć można go w prawdziwe cudo! Na homify codziennie prezentujemy Wam dziesiątku inspiracji na piękny dom i wspaniałe wnętrze, a czasami pokazujemy Wam prawdziwe, współczesne historie niczym z bajki o Kopciuszku. Metamorfozy domów, zwłaszcza tych, które postrzegane są jako przypadki beznadziejne, są niebywale inspirujące! U nas najdziecie także pomysły na budowę domu od podstaw i jego najmodniejsze wyposażenie!

Zobaczcie, których pięć projektów przyciągnęło Waszą uwagę w mijającym tygodniu!

1. Brzydkie kaczątko przeistoczone w łabędzia!

Stare gospodarstwo role było jednym z takich właśnie beznadziejnych przypadków. Popadało w ruinę, a poszczególne budynki nie nadawały się do użytkowania, a co dopiero do zamieszkania z nich. Jednak malownicza lokalizacja, naturalne otoczenie i piękny krajobraz przyciągnęły inwestorów, którzy postanowili to brzydkie kaczątko przeistoczyć w prawdziwego łabędzia. Zobaczcie koniecznie, jak im się to udało! Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Brzydkie kaczątko przeistoczone w łabędzia!

2. Słoneczna twierdza!

Dom w niemal Hollywoodzkim stylu stanął na działce pośrodku lasu. Jest to przykład wyjątkowej willi o niebywałym rozmiarze, której wnętrza godne są największej gwiazdy srebrnego ekranu. Choć trudno w to uwierzyć, dom ten znajduje się w Polsce, pod Warszawą! W środku pełen jest niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych, które trzeba zobaczyć! Zajrzyjcie do artykułu Słoneczna twierdza!

3. Jeden dom- dwie niespodzianki!

House in Chandlers Ford II Nowoczesne domy od LA Hally Architect Nowoczesny
LA Hally Architect

House in Chandlers Ford II

LA Hally Architect

Nowoczesne domy to często takie, które skrywają w sobie element zaskoczenia. Bez względu na to, czy to użyte materiały, niestandardowe kolory, czy też niespodziewane wnętrza, niespodzianka, którą skrywają często świadczy o ich charakterze. Ten dom, choć na zdjęciu prezentuje się raczej niespecjalnie, zaskoczy Was zwłaszcza, gdy spojrzycie na niego od drugiej strony! Zaintrygowani? Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Jedendom- dwie niespodzianki!

4. Najmodniejsze płytki łazienkowe – TOP 10

Kolekcja Manteia Eklektyczna łazienka od Ceramika Paradyż Eklektyczny
Ceramika Paradyż

Kolekcja Manteia

Ceramika Paradyż

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To, jakim materiałem wyłoży się jej ściany i posadzkę, często decyduje o jej charakterze. Płytki łazienkowe to wciąż najpopularniejszy wybór większości z nas projektujących łazienkę marzeń. Płytka płytce jednak nierówna! Zobaczcie Najmodniejsze płytki łazienkowe – TOP 10.

5. Pomysły na salon z kuchnią – 11 propozycji

KUCHNIA SKANDYNAWSKO, KLASYCZNIE I INDUSTRIALNIE Skandynawski salon od ZEN Interiors - Architektura Wnętrz Skandynawski
ZEN Interiors – Architektura Wnętrz

KUCHNIA SKANDYNAWSKO, KLASYCZNIE I INDUSTRIALNIE

ZEN Interiors - Architektura Wnętrz

Mieszkanie na otwartej przestrzeni jest jednym z wyznaczników nowoczesności. Obszary kuchni, salonu i jadalni tworzą razem jedną spójną całość. Kuchnia lub aneks połączone jedynie z samym salonem to także coraz bardziej popularne rozwiązanie. Zobaczcie kilkanaście aranżacji, które pomogą Wam zaprojektować idealną strefę dzienną w Waszych domach- Pomysły na salon z kuchnią – 11 propozycji.

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu