Jak mieszkają zodiakalne Lwy?

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jak mieszkają zodiakalne Lwy?

Alicja Olko Alicja Olko
białe mieszkanie dwupoziomowe Warszawa: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska,Nowoczesny
Loading admin actions …

Już od jakiegoś czasu zastanawiamy się, czy nasz znak zodiaku ma wpływ na nasze preferencje mieszkaniowe. Analizujemy następujące po sobie znaki zodiaku, rozpatrując cechy charakteru im przypisane i przekładając je na urządzanie i aranżację wnętrz.

Dziś nadszedł czas za zodiakalne Lwy ( 23 lipca- 22 sierpnia). Żywiołem Lwów jest ogień i znane są one z tego, że należą do osób o dużej pewności siebie. Charakteryzuje je także duma i pasja we wszystkim, czego się dotkną. Traktuje się je jako osoby lojalne i godne zaufania. Lwy lubią poczucie wygody, otaczanie się luksusem i życie w stylowym otoczeniu.

Perfekcyjny dom

Idealny dom zodiakalnych Lwów musi być ich pałacem i twierdzą. Metraż domu nie jest aż tak istotny, jak jego charakter i panujący w nim klimat. Dom powinien być wygodny i funkcjonalny, a jego bryła ponadczasowo modna i stylowa. Obszary wypoczynkowe, takie jak obszerny taras, służyć będą Lwom do błogiego relaksu na świeżym powietrzu. Duże okna dadzą z kolei w środku poczucie wolności i swobody.

Przestrzeń

Wnętrze domu Lwów powinno być zaaranżowane w taki sposób, aby pozostawiało im odpowiednią przestrzeń i swobodę życia. Duże okna, wpuszczające do środka mnóstwo naturalnego światła, pełnią bardzo istotną rolę. Pomieszczenia nie powinny być oddzielone od siebie granicami- życie na otwartej przestrzeni najbardziej odpowiada Lwom. Strefa dzienna musi być dostosowana do pulsującego życia towarzyskiego Lwów- duże i wygodne kanapy, pokaźnych rozmiarów stolik kawowy, bliska odległość do kuchni, wszystko to spełnia ważką rolę, zwłaszcza, gdy zodiakalne Lwy przyjmują gości. 

Kolory i materiały

Umiłowanie przez zodiakalne Lwy wygody i luksusów objawia się w ich wyborze palety kolorów dominującej we wnętrzach. Jest ona nowoczesna, stonowana, ponadczasowa, ale ożywiona akcentami, takimi jak na przykład królewska purpura. To samo tyczy się materiałów- miękkie w dotyku, przyjemne tkaniny nie tylko w postaci dodatków, ale i obić kanap czy puf, z łatwością znaleźć można w domach Lwów.

Niestandardowe rozwiązania

W domach Lwów znaleźć można indywidualne rozwiązania aranżacyjne i dekoracje. Osoby spod tego znaku stawiają na spersonalizowane, unikatowe akcenty we wnętrzach, uciekając od sztampy i konwencji. Elementy wyposażenia wyszukują na pchlich targach, na aukcjach internetowych, w antykwariatach i concept store'ach. Decydują się także na niestandardowe pokrycia ścian, które niełatwo spotkać w innych domach.

Nadzwyczajne dodatki

Projekt 48 _  łazienka na piętrze: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez k.halemska,Rustykalny
k.halemska

Projekt 48 _ łazienka na piętrze

k.halemska

Nawet najbardziej prozaiczne elementy wyposażenia, takie jak ceramika łazienkowa, w domach Lwów są niemal dziełami sztuki. Oddają one przywiązanie Lwów do elegancji i luksusu, ale jednocześnie wpasowują się w ich umiłowanie funkcjonalizmu i praktycznej aranżacji wnętrz.

Ominęliście sój znak zodiaku w poprzednim miesiącu? Zobaczcie Jak mieszkają zodiakalne Raki?

Jak myślicie, czy to prawda?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu