Five o'clock - projekt wnętrza apartamentu w Warszawie: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez ArtCore Design

9 wskazówek dla czystego domu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Utrzymywanie domu w czystości nie jest proste, dlatego warto znać wskazówki, które ułatwią codzienne porządki. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was garść pomysłów, które sprawią, że Wasze domy zawsze będą lśniły czystością, bez ingerencji niepotrzebnej chemii. Przekonajcie się sami!

1. Własne miejsce

Wszyscy pamiętamy słowa rodziców, że lepiej wyśpimy się w czystym pokoju. To najlepszy sposób na dobre samopoczucie i czysty dom. Wyuczcie sobie nawyk odkładania wszystkiego na miejsce, a unikniecie gromadzenia się bałaganu.

2. Łóżko idealne

Five o'clock - projekt wnętrza apartamentu w Warszawie: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez ArtCore Design
ArtCore Design

Five o'clock – projekt wnętrza apartamentu w Warszawie

ArtCore Design

Pościelone łóżko sprawi, że sypialnia od razu będzie się lepiej prezentować. Nie zostawiajcie pozwijanej kołdry o poranku. Ułożona pościel oraz miękka narzuta sprawią, że łóżko stanie się prawdziwym miejscem relaksu i wypoczynku.

3. Nieskazitelny zlew w mgnieniu oka

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez lancerisb
lancerisb

سینک کو بوسے بچانے کے طریقے

lancerisb

Uporczywy kamień szpeci Wasz zlew? Będziecie zaskoczeni efektem, jaki da Wam zwykły ocet! Wystarczy przetrzeć powierzchnię nasączoną w nim szmatką oraz owinąć baterię wilgotnym ręcznikiem papierowym. Wynik będzie oszałamiający!

4. Piękne drewno

Z biegiem czasu drewno może stracić swój naturalny blask. Oczywiście, że możemy kupić specjalistyczny środki, jednak zazwyczaj są one bardzo drogie. Wystarczy wyczyścić powierzchnię z pomocą płynu do czyszczenia oraz miękkiej szmatki, a następnie suche drewno pokryć olejem kokosowym.

5. Czyste drzwiczki

Szafki kuchenne pełne są poodbijanych palców i dłoni. Niestety, nie da się uniknąć podobnych zabrudzeń w ferworze gotowania, jednak łatwo można je usunąć. Wystarczy wymieszać wodę z dwiema łyżkami octu i przelać płyn do spryskiwacza. Ta mieszanina poradzi sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

6. Czysta stal

Zacieki mogą szpecić stalowe elementy w naszych domach. Na ratunek kolejny raz przychodzi wszechstronny ocet. Dzięki niemu metalowe elementy będą czyste i lśniące.

7. Lśniąca łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez MAGENTLE
MAGENTLE

Lagoon

MAGENTLE

Łazienkajest pomieszczeniem, które powinno być regularnie sprzątane. Jeśli chcecie szybko uporać się z bałaganem, zawsze przecierajcie podłogę po kąpieli, lustro wyczyśćcie z pomocą szamponu, a ciężkich zbrudzeń na armaturze pozbądźcie się z pomocą pastą do zębów.

8. Lodówka w porządku

Nie zapominajcie o lodówce! Wystarczy przecierać półki i ścianki raz na dwa tygodnie, unikać przetrzymywania warzyw do czasu, aż zaczną się psuć oraz gromadzenia kończących się kartonów po mleku. Jeśli chcecie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, połóżcie na półce przekrojoną cytrynę lub pojemnik z kawą mieloną.

9. Czysta podłoga

Projekty,  Salon zaprojektowane przez eM diseño de interiores
eM diseño de interiores

Y aquí tenemos el resultado

eM diseño de interiores

Podłogę łatwo wyczyścicie z pomocą wody wymieszanej z proszkiem do pieczenia. Dzięki takiej mieszance płytki staną się lśniące. Jeśli przy okazji chcielibyście rozprawić się z fugami, wystarczy pomóc sobie szczoteczką.

10 sztuczek, które sprawią, że Twój dom zawsze będzie nienaganny!

Znacie jakieś domowe sposoby ułatwiające sprzątanie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu