Dom na zawsze!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom na zawsze!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify, Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeśli zastanawiacie się nad budową nowoczesnego i wysmakowanego domu jednorodzinnego, projekt studia Architekt Namberger na pewno Was zainteresuje. Kto by pomyślał, że prosty schemat kolorów, na który składa się czerń, biel i brąz, może zdefiniować budynek o ponadczasowej elegancji? Niech jego przejrzysta konstrukcja Was nie zmyli! Widzicie tutaj coś zaskakującego? Przyjrzyjcie się uważnie…

Widok z ogrodu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Ten dwupiętrowy dom ma aż 233 metry kwadratowe. Od strony ogrodu zwraca uwagę jednak nie jego wielkość, ale ogromne przeszklenie, łączące wnętrze z tarasem. Granice pomiędzy strefami zaciera użycie w środku tego samego materiału, drewna, na podłogę. Mury mają białe ściany, które wyraźnie odcinają się od wszechobecnej zieleni. Szary dach namiotowy wieńczy konstrukcję. Co jeszcze oddziela tę oazę spokoju od natury? Czym zaskakują nas architekci? Oczywiście sadzawką okalającą taras, przywodzącą na myśl fasady średniowiecznych zamków lub też kanały malowniczej Wenecji…

Od przodu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Fasada z głównym wejściem w niczym nie przypomina otwartego projektu, który oglądaliśmy zaledwie przed chwilą. Wąskie okna i żywopłot chronią przed wzrokiem ciekawskich. Elementem powtarzającym się jest zadbany trawnik. Z tej perspektywy dobrze widać skalę budynku – spójrzmy na dach!

Główne wejście

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Ciekawe są zadaszenia, chroniące ścieżkę prowadzącą do drzwi wejściowych. Częściowo jest ona flankowana przez małe drzewa, które zapewniają ciekawe efekty światłocieniowe, chroniąc przed gorącymi promieniami słońca. Po tej małej alejce znów widzimy kolejne zadaszenie, przez co przypomina ona maleńki rezerwat.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Po przekroczeniu progu od razu znajdujemy się w nowoczesnej kuchni. Gładkie fronty mebli odbijają światło, powiększając ją optycznie. Przestrzeń organizuje wyspa zwieńczona czarnym blatem. Znajduje się na niej kuchenka, zabudowany jest tu zlew. Charakterystycznym elementem jest przymocowana do wyspy gruba drewniana deska, służąca jako blat dla tych, którzy czasem muszą zjeść w pośpiechu.

Schody

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Wykonane z tego samego drewna, schody wydają się wyrastać z podłogi! Ciemne, proste stalowe poręcze przydają im chłodnej elegancji i kontrastują z jasnymi ścianami. Po raz kolejny czerń, biel i brąz spotykają się, wyrażając przytulność i nowoczesność – tak ważne dla młodych rodzin.

Lubicie nowoczesne drewniane schody? Sprawdźcie, co proponują polscy architekci: homify 360°: nowoczesny dom w Gorzowie Wielkopolskim.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Jadalnia skąpana jest w naturalnym świetle i oferuje doskonały widok na okolicę. Przy dużym stole znajdzie się miejsce nawet dla ośmiu osób. Podobnie jak schody, mebel ten również wykonany jest z tego samego drewna, co podłoga. Z kolei białe krzesła przedłużają biel ścian. To naprawdę przemyślany projekt. W głębi, do cieszenia się piękną pogodą zaprasza taras…

Czy Wy zdecydowalibyście się tak ograniczyć paletę w projekcie i wystroju Waszego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu