Nowoczesność na nowym poziomie!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesność na nowym poziomie!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
New Canaan Residence Nowoczesne domy od Specht Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Ten budynek, który został przeprojektowany z domu z lat 70, niewątpliwie został stworzony z myślą o niezwykłym otoczeniu. Transformację do obecnego stanu zawdzięczać możecie architektom z Specht Harpman, z którymi właściciele tego obiektu pierwotnie skontaktowali się po to, by zmodernizować kuchnię! Budynek położony został pośród bujnych lasów i wznosi się na szczycie wzgórza, dzięki czemu można poczuć prawdziwą bliskość z przyrodą. Z każdej strony tego nietuzinkowego obiektu, możecie podziwiać rozległą zieleń, dzięki dużym, szklanym panelom, tworzącym ściany zewnętrzne. Jednak nie powinniście skupiać swojej uwagi jedynie na zewnętrznej części tego domu – wnętrze jest równie spektakularne! Zobaczcie sami! 

Widok z zewnątrz

New Canaan Residence Nowoczesne domy od Specht Architects Nowoczesny
Specht Architects

New Canaan Residence

Specht Architects

Podniesiony dziedziniec to świetne rozwiązanie, z kolei biały murek idealnie dzieli cały teren na określone sekcje. Dom jest zlokalizowany w zacisznym miejscu, z dala od przypadkowych przechodniów. Lokalizacja w lesie pozwala na utrzymanie prywatności domowników na najwyższym stopniu. Dzięki takiemu umiejscowieniu, możliwe było zaprojektowanie ścian w całości wykonanych ze szkła. Oferują one wspaniałe widoki na naturalne środowisko, a także zapewniają wnętrzu domu dużą dawkę naturalnego światła słonecznego, dzięki czemu jest on przyjazny i jasny.

Otwarta przestrzeń

New Canaan Residence Nowoczesny salon od Specht Architects Nowoczesny
Specht Architects

New Canaan Residence

Specht Architects

Wnętrze jest równie spektakularne. Urządzone zostało w sposób klasyczny, a jego dopełnieniem jest fortepian, zainspirowany wizją Hollywoodu z lat 50. Te błyszczące podłogi z ciemnego drewna stanowią kontrast do lodowatej bieli ścian i mebli.Odblaskowa powierzchnia stołu w jadalni pomaga zmaksymalizować światło dostające się do tej przestrzeni z zewnątrz, jak i znajdujących się w tej przestrzeni halogenów oraz żyrandola. Ściany w tej przestrzeni postanowiono ograniczyć do minimum, dzięki czemu światło może swobodnie ją wypełniać. Otwarta przestrzeń jest typowa dla nowoczesnych domów, ponieważ ułatwia ona znacznie bardziej prowadzenie towarzyskiego stylu życia.

Relaks w najlepszym stylu

New Canaan Residence Nowoczesny salon od Specht Architects Nowoczesny
Specht Architects

New Canaan Residence

Specht Architects

Salon jest strefą znajdującą się na pierwszym piętrze, którą posiada prezentuje się naprawdę stylowo. Meble są proste, a zarazem stylowe. W tej przestrzeni dominują odcienie szarości oraz czerni, co sprawia, że ta aranżacja zyskuje ponadczasowego charakteru. Sztuczne futro położone na jednym z siedzisk, zdecydowanie zwraca uwagę i sprawia, że cały salon prezentuje się wyjątkowo elegancko. Miękki dywan znajdujący się w tej przestrzeni, z pewnością stwarza przytulną aurę.

Sypialnia

New Canaan Residence Nowoczesna sypialnia od Specht Architects Nowoczesny
Specht Architects

New Canaan Residence

Specht Architects

Sypialnia to miejsce, w którym można się zrelaksować i wyciszyć. Czarno-białe obrazy oprawione w ramki, nadają oryginalnego charakteru tej ścianie, a prosta ramka łóżka i wypolerowane, drewniane podłogi sprawiają, że całe wnętrze nabiera klasycznego uroku. Widok lasu w tle ożywia całą przestrzeń sypialni i sprawia wrażenie, jakby domownicy spali na zewnątrz. To rozwiązanie, które gwarantuje najwyższy komfort. 

Mieniąca się niespodzianka

New Canaan Residence Nowoczesny basen od Specht Architects Nowoczesny
Specht Architects

New Canaan Residence

Specht Architects

Ukoronowaniem tego niesamowitego, luksusowego domu jest wspaniały basen. Został zaprojektowany tak, by maniacy pływania również w nocy mogli realizować swoją pasję. Gwarantuje to przemyślane oświetlenie, na które zdecydowali się nasi architekci. Z kolei w dzień domownicy mogą nie tylko pływać, ale również odprężyć się na specjalnych leżakach i dzięki temu – opalić się.

Teren na zewnątrz

New Canaan Residence Nowoczesny balkon, taras i weranda od Specht Architects Nowoczesny
Specht Architects

New Canaan Residence

Specht Architects

Na zewnątrz znajduje się wyjątkowo stylowa strefa wypoczynku, w której domownicy mogą spędzać czas ze swoimi znajomymi. Wygodne siedziska zapewniają komfort z najwyższej półki, z kolei oryginalny kominek sprawia, że każda chwila spędzona w takim miejscu, zapada głęboko w pamięci.

Szukacie innych przykładów niesamowicie urządzonych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: nowoczesny dom jednorodzinny z Gowarzewa

Co myślicie o tym luksusowym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu