Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Coblonal Arquitectura

Jak połączyć jadalnię z salonem?

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jedzenie odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Nie mamy jedynie na myśli potrzeb fizjologicznych, ale jego wpływ na relacje z rodziną oraz przyjaciółmi. Nie ma nic wspanialszego niż wspólne gromadzenie się przy stole i celebrowanie wspólnych chwil w gronie najbliższych.

Dzisiejsze domy zapominają o ważności jadalni, co według nas, jest ogromnym błędem. Do stworzenia przytulnego miejsca nie potrzebujemy wcale ogromu przestrzeni. Wraz z naszymi projektantami pragniemy Wam udowodnić, że jadalnia może stać się integralną częścią salonu.

1. Ażurowa ściana

Pierwsza propozycja połączenia jadalni oraz salonu to biała, ażurowa ścianka, która pozwoli na wizualne podzielenie przestrzeni, nie zaburzając jednocześnie ogromu przestrzeni. Przy okazji będziemy mogli utrzymywać kontakt z innymi domownikami i cieszyć się integralnymi strefami w naszym domu.

2. Sofa jako element podziału

Staramy się wyselekcjonować rozwiązanie, które odznaczają się estetyką oraz elegancją, nie zapominając jednocześnie o prostocie wykonania. Dlatego jako drugą wskazówkę na podział przestrzeni, prezentujemy Wam zaaranżowanie przestrzeni z pomocą kanapy. Stanie się ona faktyczną granicą pomiędzy strefą relaksu oraz jadalnią.

3. Oświetlenie

Wielokrotnie wspominamy Wam o znaczeniu światła. Źle dobrane oświetlenie może zepsuć nawet najpiękniej zaaranżowane mieszkanie. Designerskie lampy mogą stać się prawdziwym punktem pomieszczenia i sprawić, że z ich pomocą odseparujecie wizualnie przestrzeń. Wykorzystajcie jasne oświetlenie, które zwróci uwagę na stół jadalniany.

4. Dywan Waszym sojusznikiem

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS
MOB ARCHITECTS

CAMILLUCCIA

MOB ARCHITECTS

Prostota kluczem do sukcesu? Zwykły dywan może sprawić, że spoczywający na nim stół stanie się odrębnym elementem salonu. Z pomocą odpowiedniego wzoru możecie nadać miejscu odpowiedni charakter.

5. Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne są niezwykle praktyczne. Z pomocą szybkiego manewru możecie podzielić lub połączyć dwa pomieszczenia, a przy okazji, nawet jeżeli chcemy pozostawić drzwi otwarte, nie zajmą one wiele przestrzeni. Z tego względu jest do doskonały sposób, na podzielenie salonu i jadalni.

6. Otwarta przegroda

Ostatnią propozycją z naszej strony jest nie transparentna ścianka, która będzie integralną częścią pomieszczenia. W tej sposób skutecznie podzielicie przestrzeń i wprowadzisz element intymności.

Zobacz również 11 pomysłów na dekorację domu, które kosztują mniej niż iPhone!

Chciałbyś mieć w swoim domu jadalnię z prawdziwego zdarzenia? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu