Projekty,  Salon zaprojektowane przez Sincro

Nowoczesny i kolorowy apartament z tysiącem pomysłów do skopiowania

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do mieszkania w jednej z dzielnic Barcelony. Przeszło ono ogromną metamorfozę, przeistaczając się ze staromodnej przestrzeni w apartament nowoczesny, stylowy i pełen świetnych pomysłów aranżacyjnych. Projektanci i architekci wnętrz lepiej zoptymalizowali przestrzeń, wykorzystując cenne metry kwadratowe na stworzenie praktycznych i funkcjonalnych miejsc na przechowywanie. Sam dekor emanuje świeżością i jest wyrazem dobrego gustu właścicieli. Przekonajcie się sami!

Przedpokój

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Sincro
Sincro

Recibidor con un revestimiento decorativo – SINCRO

Sincro

Już od progu aranżacja wnętrz miała wywoływać odpowiednie wrażenie na wchodzących. Niewielka, minimalistycznie wykończona przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru dzięki dekoracjom ścian oraz ozdobnym dodatkom. Białe ściany i drewniane podłogi to mistrzowska kombinacja materiałów wykończeniowych do małych, ciasnych wnętrz pozbawionych okien.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Sincro
Sincro

Cocina moderna con suelo hidráulico – SINCRO

Sincro

Jednym z priorytetów projektantów było stworzenie dodatkowej przestrzeni na przechowywanie, na przykład w kuchni. Niewielkie kuchnie mają to do siebie, że najczęściej pozostają zabałaganione - w wielu przypadkach dzieje się tak, gdyż nie ma w nich wystarczającej ilości miejsca w szafkach i na półkach. Dlatego też w nowej kuchni znalazło się przede wszystkim szafki – podwieszane i stojące. Także tutaj króluje minimalistyczny design pełen niewymuszonej elegancji. Kremowe wnętrze o neutralnej kolorystyce przełamuje posadzka z mozaiki.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Sincro
Sincro

Cojines decorativos – SINCRO

Sincro

W sypialni eksperymentowano z kolorami i tekstyliami. Dominują materiały w kolorze bieli. Na ich tle doskonale prezentują się dodatki w orientalne wzory. Zaletą tak urządzonej sypialni jest łatwość zmiany jej charakteru – wystarczą nowe poszewki na jaśki lub nowe zasłony.

Indywidulanie zaprojektowane meble

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Sincro
Sincro

Vestidor en el acceso del Baño – SINCRO

Sincro

Aby do maksimum wykorzystać dostępną przestrzeń w mieszkaniu, projektanci zdecydowali wyposażyć ją w meble robione na wymiar. W ten sposób stworzono nowe, praktyczne miejsca na przechowywanie, na przykład w korytarzu pomiędzy sypialnią a łazienką.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Sincro
Sincro

Comedor de estilo contemporáneo – SINCRO

Sincro

Minimalistyczna estetyka została porzucona w jadalni. Jej wnętrze to okaz nowoczesności, pełen designerskich mebli i dodatków. Niezwykle ciekawa jest kolorystyka tego pomieszczenia – różne odcienie szarości przeplatają się z wyrazistymi kolorami, takimi jak pomarańcz czy żółć.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Sincro
Sincro

Zona de estar – SINCRO

Sincro

Szary w jasnym odcieniu króluje też w salonie. Kolor ten stanowi doskonałe tło dla bardziej wyrazistej aranżacji. Wnętrze prezentuje się jak z katalogu, ale nie można odmówić mu osobowości – udekorowano je osobistymi dodatkami i dekoracjami.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu