Projekty,  Domy zaprojektowane przez Excelencia en Diseño

Nowoczesny dom dla miłośników ciepłego klimatu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj zabieramy Was do ciepłego klimatu, gdzie architekci z EXCELENCIA EN  DISENO stworzyli ekologiczny dom z panelami słonecznymi i wspaniałym wystrojem.

Dom znajduje się w Ameryce południowej i jest doskonałym połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością. Piękne wnętrza będą służyły całej rodzinie, a zielona okolice sprawi, że będziemy mogli odpocząć na łonie natury. Zapraszamy do zwiedzania!

Piękna fasada

Już na pierwszy rzut oka możemy się przekonać, że dom jest niezwykle nowoczesny i piękny. Ta jednokondygnacyjna konstrukcja przyciąga wzrok białymi wykończeniami oraz kontrastującym dachem.

Wspaniałym dopełnieniem jest zielony ogród, który dzięki swojemu odpowiedniemu otrzymaniu pozwala na prawdziwe ozdobienie budowli.

Ekologiczne rozwiązania

Na dachu znajdziemy panele słoneczne, które pozwalają na zasilenie całego domu. To prawdziwie ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy czerpać energię elektryczną prosto z natury.

Wejście

Projekty,  Okna zaprojektowane przez Excelencia en Diseño
Excelencia en Diseño

la puerta de ingreso

Excelencia en Diseño

Wejście jest kluczowym elementem domu, ponieważ to wraz z nim możemy stworzyć pierwsze wrażenie.

Gładka podłoga została pokryta płytkami ze wzorem, dzięki czemu hall staje się ciepły i urokliwy. Obok znajdziemy ścieżkę wyłożoną białymi kamieniami oraz ozdobioną roślinami dzięki czemu otrzymujemy dobrze zorganizowaną i orzeźwiającą przestrzeń.

Z drugiej strony

Wnętrze domu otwiera się a przepiękny ogród, gdzie znajdziemy wspaniały basen. Wyobrażasz sobie spędzać tak weekendowe popołudnia? Znajdziemy tutaj wszystkie elementy niezbędne do relaksu.

Wnętrze

W środku znajdziemy nowoczesny i przytulny design. Architekci postanowili zaaranżować przestrzeń według otwartych pomieszczeń, co pozwala optycznie powiększyć wnętrze.

Biel dominuje tutaj na każdej powierzchni, tworząc chłodny i orzeźwiający klimat. Niebieskie poduszki wprowadzają nieco ożywienia i pięknie przełamują jasny koloryt.

Kuchnia

W kuchni odnajdziemy nieco cieplejszą atmosferę. Szafki w kolorze żywej czerwieni oraz ciemne dodatki tworzą piękny dekoracyjny efekt. Duże, szklane drzwi zapewniają dopływ światła, dzięki czemu nawet ciemne kolory pięknie prezentują się w nowoczesnej przestrzeni.

Hiszpańskie marzenie: Luksusowa rezydencja w wiekowej winnicy

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu