Projekty,  Salon zaprojektowane przez EO design studio

Nowoczesny dom szeregowy

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domy szeregowe kojarzą nam się z sielskimi pejzażami i spokojnym życiem na obrzeżach miasta. Dzisiaj przedstawimy Wam nowoczesne podejście do szeregówek, które kryją w sobie luksusowe apartamenty. Jeden z nich, zaprojektowany przez architektów z biura EO DESIGN STUDIO, jest odzwierciedleniem nowoczesnego odejścia do aranżacji wnętrz oraz zamiłowania do estetyki. Przekonajcie się sami!

Fasada

Z zewnątrz dom wydaje się być surowy i niedostępny. Odcienie szarości sprawiają, że fasada jest niezwykle elegancka i nowoczesna. Prezentowane domy szeregowe posiadają kilka kondygnacji, dlatego mogą być doskonałym miejscem dla całej rodziny.

Salon

Salon zaaranżowany jest na otwartej przestrzeni i doskonale łączy się z kuchnią oraz jadalnią. W pokoju dziennym znajdziemy jasne kolory i naturalne materiały, które sprawiają, że wnętrze wydaje się być niezwykle eleganckie i jeszcze bardziej przestronne. Nie możemy przejść obojętnie obok prawdziwych perełek! Spójrzcie tylko na stołek z pnia drewna! Doskonały!

Jadalnia

Jadalnia znajduje się w łączniku, pomiędzy salonem oraz kuchnią, i jest niesamowicie skromna. Znajdziemy tutaj naturalne drewno, dzięki miejsce jest niezwykle ciepłe i przytulne.

Kuchnia

Tutaj znajdziemy nowoczesny design i podejście do architektury. Gładkie, proste powierzchnie idealnie nawiązują do najnowszych trendów. W kuchni również możemy podziwiać jasne kolory, które przełamane są jedynie ciepłymi detalami.

Sypialnia

Główna sypialnia, choć niewielka, prezentuje się niezwykle ciepło i przytulnie. Wygodne łóżko znajduje się w centralnej części pomieszczenia. Sypialnia jest doskonale oświetlona, a wszystko za sprawą punktowych reflektorów oraz szerokim, przeszklonym drzwiom, które prowadzą na taras.

Łazienka

W łazience znajdziemy klasyczne połączenie czerni i bieli, które sprawia, że każde wnętrze staje się piękne i ponadczasowe. Gospodarze mogą cieszyć się tutaj zarówno prysznicem, jak i wanną, dlatego będzie to doskonałe miejsce do codziennego relaksu.

Coś dla siebie

W tym nowoczesnym domu nie zabrakło miejsca, gdzie możemy cieszyć się swoimi pasjami. Kto nie chciałby mieć prywatnego pomieszczenia, gdzie mógłby uprawiać jogę?

Odwiedź również 260-metrów nowoczesności i harmonii, czyli trochę o kolorach

Co powiesz na nowoczesną odsłonę domu szeregowego?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu