Dom jak kameleon!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Casa da Floresta, Ferraro Habitat Ferraro Habitat Wiejskie domy
Loading admin actions …

Szukacie pomysłów na wyjątkowy dom, który umożliwiłby Wam życie blisko natury? Jeżeli tak – doskonale trafiliście! Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami przygotowaliśmy dla Was zapierający dech projekt, który sprawia, że zapragniecie zamieszkać poza miastem. Ten niezwykły dom powstał w malowniczej okolicy, która gwarantuje, że każdego dnia można poczuć się niczym na wakacjach. Jego konstrukcja idealnie wtapia się w otoczenie, dzięki czemu cały obiekt tworzy wyjątkowo harmonijną kompozycyję. Nie będziemy dłużej trzymac Was w niepewności. Zobaczcie sami, jak świetnie prezentuje się ten oryginalny obiekt!

Oryginalne rozwiązanie

Patrząc na ten niezwykły dom można naprawdę się rozmarzyć… Drewniana kosntrukcja, przeszklenia, bujna zieleń wokół – to elementy, które sprawiają, że cały projekt wygląda niesamowicie. Jeżeli zastanawiacie się nad budową swojego rodzinnego gniazdka, może warto pomyśleć o takiej scenerii?

Ukryty pośród drzew

Teren, w którym powstał ten obiekt obfituje w bujną zieleń, która stanowi niezaprzeczalny atut tego miejsca. Patrząc na powyższą fotografię możecie sami przekonać się, jak wspaniale nasi architekci wpasowali cały obiekt w tą niezwykłą przestrzeń.

Piętrowe cudo

Głównym materiałem, który posłużyl do stworzenia tych stylowych czterech ścian jest drewno. Nieprzypadkowo wybór padł własnie na ten surowiec. Dzięki niemu można stworzyć naprawdę solidne obiekty, które potrafią przetrwać przez wiele dlugich lat.

Duży taras

Tak malowniczy krajobraz skłania do tego, by spędzać całe dnie na świeżym powietrzu. Mając na uwadze ten fakt nasi fachowcy zaprojektowali duży taras, który pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach. Meble, które znalazły się w tej strefie wyglądają bardzo oryginalnie.

Minimum ścian działowych

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego pięknego domu. Jak możecie zauważyć, nasi fachowcy postanowili ograniczyć liczbę ścian działowych do minimum. Ten zabieg pozwolił uzyskac naprawdę przestronne wnętrze. Zainspirujcie się tym rozwiazaniem, a na pewno będziecie zadowoleni z efektu końcowego.

Funkcjonalna kuchnia

Przenosimy się do strefy kuchni. W takim miejscu nie ma mowy o tym, by jakakolwiek potrawa miała się nie udać! To miejsce odznacza się nie tylko funkcjonalnością, ale również świetnym stylem. Duży blat roboczy z pewnością pozwoli szybko przygotowac posiłek dla wszystkich domowników.

Miejsce do pracy

Czasami specyfika naszej pracy pozwala nam na wykonanie pewnych zadań z domu. W tym calu nasi fachowcy zaaranżowali specjalny kącik, który pozwala skupić się na pracy. Drewniane biurko zostało wyposażone w niewielką lampkę, dzięki której można bez wytężania wzroku skupić się na obowiązkach.

Nastrojowa sypialnia

Sypialnia jest miejscem, które powinno pozwalać pełną regnerację sił po ciężkim dniu. Tak jest zdecydowanie w przypadku przestrzeni widocznej na powyższym zdjęciu. Kolorowe poduszki sprawiają, że cała strefa roztacza wokół siebei pozytywną aurę.

Ciekawa łazienka

To już ostatnie zdjęcie tego nietuzinkowego domu. Teraz możecie zobaczyć z bliska strefę łazaienki. Fachowcy zdecydowali się umieścić tutaj prysznic, zbudowany głownie z nowoczesnych przeszkleń. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, gdzie każdy metr jest na wagę złota.

Szukacie innych, inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Eklektyczny apartament dla wielbicieli dobrego designu

Moglibyście zamieszkać w takim domu?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu