Projekty,  Taras zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS

Dom dla konesera szybkiej jazdy

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ten projekt Was zaskoczy, zszokuje i wprawi w osłupienie… nie będziecie mogli nadziwić się jego nietypowości, choć z pozoru jest to zwyczajny dom w nowoczesnym, japońskim stylu. Architekci TERAJIMA ARCHITECTS po raz kolejny popisali się swoim kunsztem.

Dom posiada przestronne wnętrza, ogromne przeszklenia, które wpuszczają dużą ilość dziennego światła, stylowe meble w minimalistycznym stylu i nienaganny układ wnętrza.  Prawdziwa niespodzianka kryje się jednak w samym środku domu, w jego wnętrzu… Nie powiemy nic więcej, resztę musicie zobaczyć sami. 

Interesująca elewacja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS
TERAJIMA ARCHITECTS

オリエンタルモダンの外観

TERAJIMA ARCHITECTS

Widok domu od strony ulicy wprawia w zaciekawienie: Ogromne przeszklenie w górnej części bryły budynku sugeruje obecność świetlistego, jasnego pomieszczenia. Niższy poziom także posiada sporą ilość okien, są jednak one częściowo przysłonięte za pomocą drewnianych żaluzji. Minimalistyczna fasada łączy w sobie biały tynk, drewnaiane elementy dekoracyjne i kontrastową czerń. Brama garażowa sugeruje obecność garażu w dolnej kondygnacji. 

Jak w ekskluzywnym salonie motoryzacyjnym…

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS
TERAJIMA ARCHITECTS

玄関から愛車をのぞむ

TERAJIMA ARCHITECTS

Co można ofiarować autu, kiedy darzy się je szczególnym uczuciem? Dobry olej czy paliwo, a może ręczne mycie z polerowaniem? Prawdziwi koneserzy zapraszają swoje cacko do domu! 

Przyszła pora na punkt kulminacyjny tego Katalogu inspiracji: wewnętrzny garaż, który jest tak ekskluzywny i wyjątkowy, że stanowi największą ozdobę domu. Wkomponowanie miejsca postojowego w przestrzeń domu to trend dość znany i popularny na świecie, szczególnie w Argentynie, choć dla nas rzeczywiście jest szokujący. 

Motoryzacja zdecydowanie zdominowała ten projekt ale powiedzmy jeszcze parę słów o hallu, który istotnie, sam w sobie jest wspaniały. Przestronna klatka schodowa z imponującym przeszkleniem i nowoczesnymi schodami robi doskonałe wrażenie. 

Wnętrze garażu

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS
TERAJIMA ARCHITECTS

エントランスから繋がるガレージ

TERAJIMA ARCHITECTS

Jest to zdecydowanie wymarzona opcja dla fanów motoryzacji, warunkiem sukcesu jest jednak staranny projekt i doskonale działająca wentylacja odprowadzająca na zewnątrz powietrze zanieczyszczone spalinami powstającymi w wyniku pracy silnika samochodu oraz oparami benzyny. 

Ten garaż swoim wyglądem przypomina raczej salon samochodowy: bielusieńkie ściany, minimalistyczny wystrój, elegancka podłoga i doskonałe oświetlenie sprawiają, że ekskluzywne auta są tutaj jak najbardziej na miejscu. 

Górna część domu

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS
TERAJIMA ARCHITECTS

リゾートモダンのダイニング

TERAJIMA ARCHITECTS

Piętro wyżej znajduje się dzienna część domu. Jest ona tym imponującym, przeszklonym pomieszczeniem, które podziwialiśmy z zewnątrz. Wystrój kuchni jest niezwykle minimalistyczny, oparty na ponadczasowym połączeniu bieli z czernią. Zabudowana całkowicie kuchnia skrywa w sobie dużą ilość szafek i szuflad. Spójrzcie także na jadalnię! W takim miejscu chyba ciężko jest skupić się na samym jedzeniu, gdy zieleń wokoło wygląda tak pociągająco. 

Widok z góry

Projekty,  Salon zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS
TERAJIMA ARCHITECTS

オリエンタルモダンのリビング

TERAJIMA ARCHITECTS

Na tym zdjęciu widzimy pomieszczenie z góry. Pokój posiada podwójną wysokość, dlatego robi bardzo przestrzenne wrażenie. Warto zwrócić także uwagę na ogromne okna z frontowej i bocznej części budynku. Obok kuchni jest wygodny salon, po prawej stronie z kolei znajduje się wyjście na taras, który obejrzymy za chwilkę. 

Ogromny taras

Projekty,  Taras zaprojektowane przez TERAJIMA ARCHITECTS
TERAJIMA ARCHITECTS

リゾートのようなバルコニー

TERAJIMA ARCHITECTS

Właściciele domu mogą także korzystać z obszernego tarasu, który jest urządzony tak, aby można było na nim przyjmować gości. Są wygodne siedziska, stoliki i huśtawka, a duża ilość zieleni sprawia, że miejsce posiada przemiłą atmosferę. Pergola z drewna stanowi odpowiednik pionowych żaluzji we frontowej części budynku. 

Podsumowując, dom jest doskonale zaprojektowany i niezwykle imponujący. Kochamy takie budynki! Jak widać w jego wnętrzu mieszkają miłośnicy motoryzacji, ale także nowoczesnej architektury. 

Dla kontrastu zobaczcie to przemiłe, kobiece mieszkanko: Eleganckie mieszkanie o wyjątkowym wystroju

Co myślicie o garażu wewnątrz domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu