Projekty, minimalistyczne Domy zaprojektowane przez Artcrafts

14 dwupiętrowych domów idealnych dla Twojej rodziny

Katarzyna Świątoniowska Katarzyna Świątoniowska
Loading admin actions …

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad zakupem lub też budową własnego domu? Jeśli macie większą rodzinę warto zbudować dwupiętrowy dom, który pomieści wszystkich wygodnie. Oczywiście nawet liczne rodziny można umieścić w przestronnym domu jednopiętrowym, jednak eksperci radzą rozważanie opcji dwupiętrowy. Pomagają one nie tylko uzyskać odpowiednią przestrzeń życiową, ale dają znacznie większą prywatność, co jest niezwykle istotne, gdy dzieci dorastają. 

Nasi architekci stworzyli wiele niesamowitych projektów dla dużych rodzin. Dziś wybraliśmy dla Was 14 spektakularnych przykładów. Zapraszamy!

1. Przestronna, dwupiętrowa rezydnecja w czerni i bieli. Spójrzcie, jak spokojny i wyważony jest ten dom. Prawdziwe arcydzieło!

2. Elegancka willa utrzymana w amerykańskim stylu. Wyróżnia ją ciepłu kolor elewacji i piękny ogródek na skraju posesji.

3. Kolejna inspiracja w amerykańskim stylu. Trójkolorowy dom z ciemniejszym dołem, jaśniejszym drugim piętrem i szarym dachem to naprawdę eleganckie rozwiązanie.

4. Dom z pięknym, dużym garażem. Umiejscowienie go od strony drogi jest bardzo praktyczne i daje nieco więcej prywatności.

5. Dwupiętrowy dom z pięknym wysokim dachem. Na parterze mamy przepiękną werandę, a w dachu umieszczone urocze okienka.

6. Dom z naprawdę wielką werandą? To doskonałe przedłużenie przestrzeni domu.

7. Ten delikatny, ażurowy wręcz projekt, wygląda jak dom z całkiem innej epoki. Coś dla prawdziwych księżniczek!

8. Nowoczesny i stylowy dwupiętrowy dom z nutką nostalgii. Przy drzwiach widzimy piękną białą kolumnę. Z boku zaprojektowano również wielofunkcyjną przybudówkę.

9. Dwuczęściowy projekt utrzymany jest w naturalnej kolorystyce. Jednak o jego wyjątkowości stanowią przede wszystkim niesamowite, wielkie okna, które zajmują bardzo dużą powierzchnię i tworzą bardzo jasne wnętrza.

10. Nieregularny, geometryczny kształt tego domu to coś, czego na pewno nie zapomnicie. Jasna, środkowa część dzieli dom optycznie na dwie części. Bardzo interesujący projekt.

11. Nieregularna bryła to również ten rodzaj budynku. Dom jest znacznie bardziej zbity, ale niesymetryczny. Na drugim piętrze znajduje się elegancki mały balkon. Główne drzwi wychodzą natomiast na piękny otwarty taras!

12. Struktura tego dwupoziomowego, drewnianego budynku jest niezwykle ciekawa. Szeroki taras i balkon oraz przeszklone ściany, tworzą bardzo ciepły i rodzinny nastrój.

13. Żelazo, kolor szary oraz kawa i białe mleko, przeplatają się z tu w bardzo ekscytujący sposób. Piękny balkon dodaje fasadzie bardzo eleganckiego charakteru.

14. Dom z czerwonej cegły i biała, kontrastowe elementy to połączenie ryzykowne, ale jak widzicie, bardzo udane. Widać, że mieszkająca w nim rodzina lubi tradycję.

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu