11 pomysłów na dekorację domu, które kosztują mniej niż iPhone

Alicja Olko Alicja Olko
Choapan Decor by Erika Winters®Design, Erika Winters® Design Erika Winters® Design Rustykalny balkon, taras i weranda
Loading admin actions …

Małe zmiany mogą zaowocować ogromną różnicą w wyglądzie każdego domu. I wcale nie muszą być to zmiany kosztowne. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy, jak na piętnaście tanich i prostych sposobów odmienić można swoje cztery kąty, Pomysły te najbardziej przypadną do gustu tym, którzy urządzają przy ograniczonym budżecie – każdy z nich kosztuje mniej, niż iPhone!

1. Przemaluj wejście

Strefa wejścia do domu odpowiada za pierwsze wrażenie, jak wywiera on na gościach i przechodniach. Nadaj mu świeży wygląd przemalowując ściany wokół drzwi wejściowych lub wymieniając je same.

2. Nowe rośliny doniczkowe

Nigdy nie jest za wiele zieleni we wnętrzach! Rośliny doniczkowe to doskonały sposób na to, aby żyć bliżej natury, w domu o czystym, świeżym powietrzu.

3. Barek w kuchni

Jeżeli kuchnia wchodzi w skład otwartej strefy dziennej, warto zainwestować w barek – nie tylko oddzieli on kuchnię od obszaru salonu, ale i stanie się nowym ulubionym miejscem na śniadanie czy popołudniową kawę.

4. Półki

Na półkach w kuchni ustaw ceramikę lub pojemniki na kawę i herbatę, czyniąc je swoistą dekorację wnętrza.

5. Patio

Zmień jeden kąt w swoim domu w pełne zieleni patio i ciesz się własnym ogrodem bez względu na porę roku.

6. Dywaniki, koce i poduszki

Proyectos y Colaboraciones, Talisma Talisma Eklektyczny salon

Wymiana niewielkich dekoracji i akcesoriów - jaśków, narzut, dywaników- to najprostszy (i najtańszy) sposób na świeży look we wnętrzach.

7. Szafka pod telewizor

Szafka pod telewizor to jednocześnie regał, półka, doskonale sprawdzająca się jako miejsce na przechowywanie i ekspozycję dekoracji.

8. Dzieła sztuki

Sztuka niekoniecznie oznacza drogie obrazy i abstrakcyjne rzeźby. Dekoracje dostępne są w różnych przedziałach cenowych i powinny znaleźć się w każdym modnym i stylowym wnętrzu.

9. Balkon

Pusty balkon to ogromne marnotrawstwo przestrzeni – zainwestuj nieco w dekoracje i elementy wyposażenia balkonu.

10. Oświetlenie

To właśnie elementy oświetlenia odpowiadają za wyjątkowy klimat we wnętrzach. Zainwestuj nie tylko w lampy sufitowe, ale także kinkiety, lampy podłogowe i nocne.

11. Galeria zdjęć

homify Minimalistyczny korytarz, przedpokój i schody

Dekorowanie ścian zdjęciami to świetny pomysł. Nadaje wnętrzom osobisty charakter, ozdabia je i przywołuje szczęśliwe wspomnienia.

Jakie są Wasze sposoby na zmianę wyglądu domu?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu