Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jaka podłoga najlepiej sprawdzi się w kuchni?

press profile homify press profile homify
Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Hain Parkett
Loading admin actions …

Jeśli jest coś, o czym naprawdę warto pomyśleć przy renowacji domu, jest to rodzaj podłogi, którą ułożysz w kuchni. Jest to zadanie trudniejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Musi być ona idealnym połączeniem estetyki oraz powierzchni wytrzymałej i łatwej do czyszczenia. Bardzo łatwo jest skupić się na szafkach, jednak każdy dobry projektant kuchni wie, że to od zaplanowania podłogi zaczyna się całość przedsięwzięcia.

Niewątpliwie musi ona wytrzymać wiele trudności, ponieważ w przeciwieństwie do salonu, gdzie siedzimy głównie na kanapie, kuchnia jest miejscem, w którym bardzo dużo chodzimy, stoimy, czy choćby przesuwamy krzesła. Oprócz tego zdarzają się również tłuste plamy, rozlana woda, okruchy żywnościowe, a nawet upadające przedmioty. By wytrzymać to wszystko, kuchenna podłoga musi być naprawdę solidna. Dziś przyjrzyjmy się kilku rozwiązaniom, które polecają nasi eksperci. Zapraszamy!

Jaki rodzaj podłogi kuchennej preferujecie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu