Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez ジャストの家

Niewielki dom pełen dobrych pomysłów

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Projekt, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji, to doskonałe źródło pomysłów dla właścicieli małych domów. Odznacza się nie tylko niewielkim rozmiarem, co nieproporcjonalną formą – jest wysoki i wąski jednocześnie. Jego wnętrze zaaranżowano pomysłowo i praktycznie, o czym przekonacie się, oglądając zdjęcia poniżej.

Widok z zewnątrz

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

外観 – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Dom o nowoczesnej bryle z płaskim dachem, śnieżnobiałą fasadą i wyznaczoną drewnem strefą wejścia prezentuje się fantastycznie. Architekci postawili na styl minimalistyczny, zarówno w odniesieniu do formy budynku, jak i jego wykończenia oraz otoczenia.

Przedpokój

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

土間収納 – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

W domu zamieszkiwanym przez wieloosobową rodzinę liczy się przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne miejsce na przechowywanie. Już w przedpokoju widać, jak istotną rolę będzie pełnił tu schowek.

Kolory i wzory we wnętrzu

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

土間玄関 – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Przedpokój stanowi przedsmak tego, jak urządzone zostały wnętrza domu. Wykończono go w sposób klasyczny, łącząc drewno z pomalowanymi na biało ścianami. Całość ożywiają kolorowe elementy, takie jak drzwi, czy wzorzysta tapeta na jednym z fragmentów ścian.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

リビング – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Przedpokój i salon łączą rozsuwane, zielone drzwi. Strefa dzienna prezentuje się przytulnie i swojsko. Dominują kolory ziemi, takie jak zieleń i brąz, oraz miękkie tekstylia.

Strefa dzienna

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

LDK – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Salon łączy się z kuchnią i jadalnią. Poszczególne obszary wyznaczają zróżnicowane kolory oraz funkcjonalny układ mebli. Tym samym, choć wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym obszarze, są wyraźnie od siebie oddzielone.

Optymalnie wykorzystana przestrzeń

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

ダイニング – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Spójrzcie, jak pomysłowo, a jednocześnie stylowo zagospodarowano ograniczoną przestrzeń. Jadalnia, oddzielona od kuchni niską ścianką działową, zajmuje mało miejsca, oferując jednak maksimum komfortu.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

キッチン – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Kuchnia jest wąska i podłużna, ale urządzona tak, aby można się było po niej wygodnie poruszać. Na obu ścianach ustawiono regały, które zastępują tradycyjne szafki kuchenne. Brak frontów sprawia, że przestrzeń wydaje się mniej zabudowana, a przez to wizualnie większa. Kuchnia to kolejne pomieszczenie, w którym odpowiednie miejsce na przechowywanie odgrywa kluczową rolę.

Na piętrze

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez ジャストの家
ジャストの家

階段ホール – 広い土間玄関のある家

ジャストの家

Prywatne pomieszczenia domowników znajdują się na piętrze. Króluje tutaj minimalizm – ściany są białe, podłoga drewniana. Całość ożywiają kolorowe dodatki i akcesoria. Korytarz na piętrze przeznaczono częściowo na domowe biuro - kolejny sposób na maksymalizację przestrzeni.

Jak Wam się podoba ten projekt?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu