Dom w górach: styl minimalistyczne, w kategorii Domy zaprojektowany przez in2home

Rodzinny dom, który pokochasz

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

W homify chcemy zaprezentować Wam różne projekty. W związku z tym, dzisiaj zabieramy Wam do zwyczajnego domu, który będzie idealnym miejscem dla rodziny. Pomimo braku ekstrawagancji, projektanci projektanci z biura IN2HOME nie zapomnieli o eleganckich i funkcjonalnych rozwiązaniach, które pomogły stworzyć dom na miarę rodziny. Zapraszamy!

Fasada

Fasada sprawia, że dom wydaje się być niezwykle przytulny, a wszystko za sprawą nowoczesnego połączenia materiałów. Szeroki podjazd, niewielki ogród i jasne kolory są obietnicą niezwykle przytulnego miejsca.

Salon

Parter zaaranżowany jest na otwartym planie. Jadalnia, kuchnia i salon doskonale się przenikają i dopełniają, dzięki czemu cała rodzina będzie mogła spędzać czas wspólnie.

Znajdziemy tutaj piękne, klasyczne połączenie czerni oraz bieli, dzięki czemu wnętrze staje się niezwykle eleganckie.

Funkcjonalna kuchnia

Meble ułożone w kształt litery U gwarantują, że kuchnia będzie niezwykle funkcjonalna. Tutaj również napotkamy doskonałe połączenie kolorów, które sprawia, że kuchnia prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Wspaniałym dopełnieniem całości jest okno, które zagwarantuje nam piękne widoki podczas pichcenia.

Łazienka

Zawsze doceniamy inteligentne rozwiązania, które pozwalają na odpowiednie zaaranżowanie nawet niewielkich przestrzeni. Tutaj, pomimo niewielkiego metrażu, możemy cieszyć się doskonałym wykorzystaniem miejsca. Łazienka prezentuje się doskonale, prawda?

Gotowi na więcej?

Lubicie prostą elegancję?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu