Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez SMB Interior Design Ltd

Eleganckie mieszkanie o wyjątkowym wystroju

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Eleganckie wnętrza mogą być niezwykle piękne i ponadczasowe, co sprawia, że warto zainwestować w odpowiednie meble i akcesoria.

Dzisiaj mamy dla Was prawdziwą perłę, która zachwyca swą klasą i elegancją. Apartament, który chcemy zaprezentować, może stać się inspiracją dla wszystkich, którzy lubują się w delikatnym, nieco błyszczącym wystroju. Architekci biura SMB Interior Design stworzyli niebywałe miejsce, które zachwyca nas swym pięknem i dekoracjami.

Przekonajcie się na własne oczy!

Elegancka przestrzeń

Już na pierwszy rzut oka, apartament wydaje się być niezwykle elegancji, czysty i otwarty. Jasna, drewniana podłoga doskonale łączy się z delikatną tonacją koloru ścian oraz z eleganckimi powierzchniami ze szkła i połyskującej stali nierdzewnej.

Salon

salonie napotkamy prawdziwą elegancję. Wszystkie elementy doskonale łączą się ze sobą, tworząc w efekcie doskonałą całość. Jasne kolory i naturalne światło sprawiają, że pomieszczenie staje się niezwykle przestronne. Element elegancji dopełniają również dzieła sztuki, które zdobią jedną ze ścian.

Miejsce do pracy

Niecodziennie możemy spotkać tak piękne miejsce, w którym możemy oddać się pracy. Biurko składa się ze szkła i stali nierdzewnej, co pozwala nam stworzyć wyjątkowo elegancją przestrzeń roboczą.

Kolorowe sny

Prywatna przestrzeń również nie została tutaj zaniedbana. W tej sypialni odnajdziemy elementy glamour, które pomagają właścicielom stworzyć doskonałe miejsce do spania.

Znajdziemy tutaj jasne kolory, dopełnione ciemniejszymi elementami, dzięki czemu elegancka sypialnia nabiera nieco głębi i tajemniczości.

Chciałbyś tu zamieszkać?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu