Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niezwykła przemiana ogrodu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Projekty,   zaprojektowane przez Unreal Lawns
Loading admin actions …

 Ogród jest przestrzenią, które oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Jeżeli znudził Wam się wygląd tej strefy zawsze można wprowadzić do niej nowe kwiaty, oczko wodne, oryginalne rzeźby, czy też domki dla ptaków… Istnieje jeszcze jeden element, który stanowi swoistą podstawę każdego ogrodu. Mowa oczywiście o trawie! To właśnie ona sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i pozwala się zrelaksować. Dzisiaj wraz z naszymi architektami pokażemy Wam niezwykłą przemianę ogrodu, w której główną rolę odgrywa właśnie ta urocza zielona powierzchnia. Zobaczcie sami!

Przed: szaro-bura przestrzeń

Projekty,   zaprojektowane przez Unreal Lawns

Widoczny na zdjęciu ogród był przestrzenią, która posiadała w sobie potencjał. Nasi profesjonaliści nie od dziś znają się na tworzeniu takich aranżacji, które nadają nowej jakości każdej strefie. Z tego względu nie mieli oni żadnych problemów, by i z miejsca widocznego na powyższym zdjęciu stworzyć ogród tętniący energią. Już za chwilę sami będziecie mogli się o tym przekonać. 

Po: magia zieleni

Zobaczcie, jak teraz prezentuje się ten niezwykły ogród! Wystarczyło wprowadzić całkowicie nowy trawnik, by to miejsce na nowo stało się przestrzenią sprzyjająca wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Teraz zieleń jest o wiele intensywniejsza i zdecydowanie przyciąga wzrok! Eksperci zdecydowali się postawić na najwyższej klasy sztuczną trawę, która z pewnością posłuży swoim właścicielom.

Przed: odpowiednia pielęgnacja

Projekty,   zaprojektowane przez Unreal Lawns

Ogórd jest przestrzenią, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Niektóre rośliny potrzebują specjalnych nawozów, czy też regularnego przycinania. Nie zawsze jednak mamy czas i siłę, by pamiętać o tych wszystkich zabiegach. Nie inaczej jest w przypadku naturalnego trawnika. Tylko systematyczna pielęgnacja sprawi, że będzie on świetnie wyglądać. Właściciele tego ogrodu niestety często o tym zapominiali.

Po: same zalety

Teraz przestrzeń całego ogrodu wygląda o niebo lepiej! Jakie konkretnie płyną korzyście z posiadania sztucznej trawy? Jest ona o wiele łatwiejsza do utrzymania, czy też przyjazna dla zwierząt. Z tego względu stanowi ona wszechstronny produkt pod kątem zastosowania. Sztuczna trawa to również idealna alternatywa dla osób z alergią! Ponadto jej wygląd jest neizwykle realistyczny, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w każdym ogrodzie.

Przed: potrzeba zmian

Projekty,   zaprojektowane przez Unreal Lawns

To już ostatnie zdjęcie tego ogrodu przed przemianą. Sami możecie zobaczyć, że decyzja wlaścicieli o wprowadzeniu sztucznej trawy była decyzją przemyślaną, która sprawiła, że to miejsce zyskało nowe życie. Co więcej taka zmiana nie wiązała się z ogromnymi kosztami.

Po: idealny ogród

Teraz przestrzeń całego ogrodu wygląda o niebo lepiej! Nasi fachowcy zadbali o to, by każdy czuł się tutaj w pełni komfortowo. Zielona sztuczna trawa dodaje tej przestrzeni ogromnej dawki świeżości. Tego elementu zdecydowanie brakowało! Jeżeli również zastanawiacie się nad wprowadzeniem drobnych zmian w swoim ogrodzie, koniecznie przemyślcie skorzystanie z pomysłu naszych profesjonalistów. Efekt końcowy na pewno pozytywnie Was zaskoczy!

Szukacie innych inspiracji związanych z projektowaniem domów? Sprawdźcie koniecznie:

Idealna kuchnia dla tych, którzy lubią gotować!

Co Waszym zdaniem koniecznie powinno znaleźć się w ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu