Projekty,  Domy zaprojektowane przez Klopf Architecture

Taki dom to marzenie!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Aranżacja nowoczesnego domu to prawdziwe wyzwanie! Zwłaszcza, kiedy oczekuje się tego, że ostateczny efekt będzie odznaczał się zarówno designem z najwyższej półki, jak i przytulną atmosferą. Czasami w obecnych projektach domów zapomina się o tym drugim elemencie. Na szczęście nie miało to nigdy miejsca w przypadku naszych architektów! Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu udało im się stworzyć wyjątkowy obiekt pełen elegancji i nastrojowego klimatu. Zobaczcie sami efekt ich pracy!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się ten niezwykły dom z zewnątrz. Nasi profesjonaliści zdecydowali się w dużej mierze postawić na niezwykle solidny i piękny materiał, jakim jest drewno. Dzięki niemu cały obiekt roztacza wokół siebie pozytywną aurę. Warto podkreślić również fakt, że drewno wraz z biegiem lat zyskuje niepowtarzalnego charakteru, co jest jego niewątpliwym atutem. Tworząc swoje rodzinne gniazdko, koniecznie zastanówcie się nad skorzystaniem z pomysłu naszych fachowców.

Duży taras

Jedną z ogromnych zalet tego obiektu jest taras, który pozwala miło spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie znajomych. Znalazło się tutaj miejsce na specjalny stół, dzięki któremu można wygodnie zjeść każdy posiłek. Nie zabrakło również wygodnych foteli i kanapy, sprzyjających leniuchowaniu. W takiej przestrzeni można poczuć się niczym na wakacjach…

Magiczne wnętrze

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego stylowego obiektu. Nasi profesjonaliści postanowili stworzyć w dużej mierze otwartą przestrzeń, co jest zgodne z obecnymi trendami. Właściciele nie powinni mieć żadnego problemu z poruszaniem się pomiędzy strefą salonu, kuchnią, czy też jadalnią. Zwróćcie uwagę na to, że każdy element wypełniający wnętrze tego domu doskonale ze sobą koresponduje. Takie wnętrze wygląda nie tylko nowocześnie, ale i elegancko!

Pokój młodzieżowy

Aranżując pokój młodzieżowy dobrze jest zastanowić się wspólnie ze swoją pociechą nad rozwiązaniami, które będą dla niej w pełni komfortowe. Kolor ścian, dodatki, a nawet wielkość łóżka potrafią w znaczny sposób wpłynąć na komfort mieszkańców. Podobnie, jak i obecność odpowiednie oświetlenie. W przypadku tego pomieszczenia nasi eksperci zdecydowali się wprowadzić duże okna. To właśnie dzięki nim w ciągu dnia całą przestrzeń emanuje świeżością. 

Korytarz

Idąc długim korytarzem już za chwilę będziemy mogli przyjrzeć się z bliska pięknej sypialni. Zwróćcie uwagę na fakt, że profesjonaliści wszystkie ściany domu zdecydowali się pokryć białą farbą. To ona wpływa pozytywnie na wrażenie przestronności całego wnętrza. Co więcej, stanowi idealne tło dla wszystkich mebli, czy też obrazów.

Sypialnia

Sypialnia jest strefą, która pozwala nam się w pełni wyciszyć i odprężyć po ciężkim dniu w pracy. Ważne, by znalazło się w niej duże, wygodne łóżko. Model wybrany przez naszych fachowców z pewnością pozwala szybko i smacznie zasnąć. Dzięki obecności specjalnych stolików nocnych, każdy domownik może przed drzemką wypić również kubek ulubionej herbaty i poczytać wciągającą lekturę.

Łazienka

To już ostatnie zdjęcie tego nowoczesnego domu. Łazienka również emanuje ogromną klasą! Fachowcy specjalnie umieścili w tej strefie wannę, która pozwala na długie, gorące kąpiele z bąbelkami. Elementem, który doskonale uzupełnia to wnętrze jest zielona roślinka. Warto wprowadzić taki naturalny akcent do swojej łazienki. Pamiętajcie tylko, by wybrać taki gatunek, który nie jest zbytnio wymagający.

Szukacie innych inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Dom w klasycznym stylu z niespodzianką w przedpokoju!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu