Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司

Mieszkanie w 50-ciu odcieniach szarości

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W jakich wnętrzach najlepiej się czujecie? Chociaż odpowiedź na to pytanie może nie przychodzi nam od razu, to jednak każdy ma swoją ulubioną paletę kolorów, w której czuje się najbardziej swobodnie. Niektórzy nie mogą żyć bez intensywnych kolorów przydającym ich energii do działania, inni stawiają na relaksujące beże i kolory ziemi, dla jeszcze innych jedynym słusznym wyborem jest prostota bieli.

Dzisiaj przygotowaliśmy projekt dla miłośników szarości. Utrzymane w tej gamie barwnej mieszkanie jest nowoczesne, panuje w nim atmosfera nienachalnej elegancji. Może właśnie tego szukacie? Jeśli tak, to zapraszamy do obejrzenia dzieła chińskich projektantów z HomeyDeco.

Zapraszamy!

Niepozorne wejście

Projekty, Domy zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

透過傳統抿石的自然紋理與格柵防盜窗形塑日式簡約的外在形象

弘悅國際室內裝修有限公司

Na pierwszy rzut oka interesujące nas dzisiaj mieszkanie może prezentować się skromnie. Szara elewacja, lokalizacja na parterze… A jednak po przekroczeniu progu czekać na nas będzie aż 100 m² urządzonych ze smakiem. Całkowity koszt remontu oraz wystroju? Niebagatelny, to aż 300 tys. złotych.

Intrygujący przedpokój

Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

現代純白線條搭配中式擺設,擺設是屋主的最愛

弘悅國際室內裝修有限公司

Już przedpokój zapowiada się ciekawie. Po pierwsze: popatrzmy pod nogi. Zobaczymy granitową posadzkę, dokładnie taką samą jak elewacja budynku. Tworzy ona ciekawe połączenie pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem. Gładkie, białe meble stylowo zasłaniają kumulację rzeczy, która w tym pomieszczeniu zawsze się znajdzie. Biel przerywa wnęka z gustownymi dekoracjami.

Przestronny salon z jadalnią

Projekty, Salon zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

藉著重複的延伸與堆疊將細長的空間帶大

弘悅國際室內裝修有限公司

Zaraz po przejściu przed przedpokój znajdujemy się w dużej strefie publicznej, gdzie pokój dzienny przechodzi w jadalnię. Ogromna czarna, skórzana kanapa dominuje we wnętrzu o białych ścianach, a szarej podłodze. Miękki dywanik oswaja tę chłodną paletę. Z kolei w głębi widzimy, jak pomarańczowe krzesła urozmaicają wystrój jadalni.

Lśniąca kuchnia

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

俐落冷調的色系安排,肩負著好整理與個性化的使命

弘悅國際室內裝修有限公司

Na kuchnię przeznaczono wydzielone pomieszczenie, co pomaga utrzymać zapachy gotowania w jednym miejscu. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się osobom sceptycznie nastawionym do kuchni otwartych. Zamiast płytek na ścianach postawiono na tworzywa sztuczne, które świetnie odbijają światło.

Nietypowy gabinet

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

孩子長大了自然有自己的想法,和室臥榻養成規律的生活習慣,若有必要也能成為共同活動的場域

弘悅國際室內裝修有限公司

Najbardziej intrygującym z pomieszczeń jest przestronny gabinet. Znajdziemy tutaj oczywiście biurko z krzesłem oraz regał na dokumenty, ale także ciekawą strefę wypoczynku na podłodze, a za nią ogromną szafę z przesuwanymi drzwiami. Jest czas na pracę, jest czas na odpoczynek. Każda osoba pracująca z domu doskonale wie, że przerwy na regenerację sił są konieczne!

Szukacie inspiracji do urządzenia podobnej przestrzeni u Was? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Domowe biuro w 6 różnych odsłonach!

Azjatyckie inspiracje

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

拜科技進步之賜,在這個空間能形塑出人文優雅的氣質

弘悅國際室內裝修有限公司

Wystarczył dywan, kilka poduch i szykowne dekoracje w postaci wazonów, aby stworzyć wytworne miejsce do relaksu. Może warto spróbować spojrzeć na nasze podłogi w ten sposób?

Inwazja koloru

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

不同喜好的不同呈現,透過相同的光線卻呈現不同的質感

弘悅國際室內裝修有限公司

Myślicie, żeby postawić na szarości w Waszych wnętrzach, ale obawiacie się, że szybko się Wam znudzą? Zawsze możecie szybko zmienić kolory… za pomocą światła. W przypadku tej szarej na co dzień łazienki istnieje możliwość włączenia niebieskich lampek LED i stworzenia naprawdę wyjątkowego klimatu.

Sypialnia miejsce wyciszenia…

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

現代燈飾與古典床背搭配木製邊桌別有一番風味

弘悅國際室內裝修有限公司

W tym dużym mieszkaniu znajdziemy aż trzy sypialnie. Dzisiaj pokazujemy Wam najciekawszą z nich, ale pamiętajcie, że zawsze możecie kliknąć na którekolwiek zdjęcie z naszego artykułu i następnie przejść na stronę projektu chińskiego studia projektowego. Czeka tam jeszcze więcej pięknych fotografii. 

Wybraną przez nas sypialnię utrzymano w bieli, urozmaiconej szarościami, czernią oraz brązem. Zwróćmy uwagę na fantastyczne wprowadzenie bieli z pomocą materiałów o najróżniejszych teksturach. Nie ma mowy o jednostajności.

… i pracy

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez 弘悅國際室內裝修有限公司
弘悅國際室內裝修有限公司

念舊的實木椅搭配著現代設計的桌,融合著背景的磚牆更能呈現木作的質感

弘悅國際室內裝修有限公司

Wspomniane wcześniej brązy wkroczyły do sypialni w formie nowoczesnego biurka oraz niezwykłych antyków – rzeźbionych stołków. Miłość do drewna widać w całym mieszkaniu, wspomnijmy chociażby dekoracje przedpokoju czy salonu. Tutaj łączy się ono z uwielbieniem tradycji, która zaskakująco dobrze odnajduje się we współczesnym wnętrzu.

Które z pomieszczeń najbardziej Was zainspirowało?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu