Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Planujesz kupić dom? Te propozycje skradną Twoje serce!

press profile homify press profile homify
Projekty,  Basen zaprojektowane przez Corneille Uedingslohmann Architekten
Loading admin actions …

Dom to duży wydatek i poważna inwestycja. Naturalnym jest, że będziesz się zastanawiać, jaki projekt będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i na jaki pozwolą Ci fundusze. Każdy marzy o tym, by wybór był perfekcyjny. Nikt przecież nie lubi ciągłych przeprowadzek, więc najlepiej byłoby zamieszkać w jednym budynku już na całe życie. Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie od razu na miejsce niczym z marzeń. Rynek mieszkaniowy jest obecnie szalony, a wybór naprawdę trudny. 

Rygorystyczne zasady przyznawania kredytów hipotecznych, ubezpieczenia czy przewidywalny wzrost stóp procentowych to problemy, którym musimy stawić czoło. Wiemy, że nikt nie lubi zadłużać się na wiele lat, ale przyznajcie, że mieszkanie na swoim to wyjątkowy komfort. Nieważne, czy zdecydujecie się na dom z rynku pierwotnego, czy też wtórnego, każdy z nich z pewnością sprawi Wam radość! Specjalnie dla Was prezentujemy dziś kilka świetnych domów, które wprost urzekają. Przekonają Was, że nieduże, skromne budynki też mogą być piękne, jeśli tylko trafimy na utalentowanych architektów. Autorom tych budowli z pewnością nie można odmówić talentu!

Który podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu