Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Kreatywna organizacja: Oryginalne pomysły na przechowywanie butów

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Roselind Wilson Design
Loading admin actions …

W polskich domach buty zostawia się w przedpokoju i kropka! Taniec gości i gospodarzy pod tytułem Ah, ale nie ściągaj butów! należy do naszych narodowych tradycji. Wiąże się to oczywiście z naszym zmiennym klimatem, nie chcemy nanieść do wnętrza brudu, błota czy śniegu. Znajomych z ciepłych krajów zwyczaj ten może nieco zdziwić. 

Buty każdy chce mieć pod ręką/stopą, przez co potrafimy w jedną chwilę zagracić nimi przedpokój. Zwłaszcza, jeśli członków rodziny jest sporo. Jak temu zapobiec? Myśląc o tym zawczasu! W dzisiejszym Katalogu Inspiracji nasi projektanci wnętrz przedstawią Wam swoje ulubione rozwiązania na kreatywne i praktyczne przechowywanie butów.

Niech każdy ma swoje miejsce

Projekty,  Salon zaprojektowane przez MUDA Home Design
MUDA Home Design

Sala | Depois

MUDA Home Design

Zamiast kupy butów na jednym miejscu, niech każdy członek ma swoją szafkę, półkę czy przegródkę i odpowiada za porządek na niej. Jedna zasada: poza jej ramy nie można wyjść! Niech pary zmieniają się w zależności od sezonu, trudno znaleźć takie, których byśmy potrzebowali przez cały rok.

Użyj mebli teoretycznie przeznaczonych do innych pomieszczeń

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MUDA Home Design
MUDA Home Design

Suite | Depois

MUDA Home Design

Kiedy patrzymy na szafkę z tej sypialni, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że świetnie sprawdziłaby się jako szafka na buty! Bądźmy kreatywni. Jeśli meble do przedpokoju nas nie satysfakcjonują, to poszukajmy takich, które wpiszą się w naszą wizję na innym dziale.

Eleganckie buty schowaj w szafie lub garderobie

Buty na obcasie, których na co dzień nie nosimy, niech czekają na swój moment w naszej szafie lub garderobie. Dlaczego? Zapewne i tak będziemy chciały przymierzyć kilka par od razu do sukienki na nasze wielkie wyjście. Zaoszczędzimy i czas, i miejsce w przedpokoju.

Pod schodami

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chase Furniture
Chase Furniture

Innovative storage solutions.

Chase Furniture

W przypadku domów, do których wchodzi się od razu do reprezentacyjnego hallu, problem rozrzuconych przy wejściu butów może wyjątkowo uprzykrzać nam życie. Co powiecie na wysuwaną szafkę z półkami na buty na różnych wysokościach? Wykorzystajmy na nią martwą przestrzeń pod schodami, a złapiemy dwie sroki za ogon.

Z wygodną ławą

Macie wątpliwość, czy Wasi domownicy będą chować buty do szuflad? Zapewnijcie im wygodną ławę, a pod nią ukryjcie szafkę, a chowanie do niej butów stanie się banalnie proste, bez uciążliwego schylania.

Idź w górę

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Roselind Wilson Design
Roselind Wilson Design

Richmond – Boot Room

Roselind Wilson Design

Nie ma miejsca, aby buty leżały na ziemi? Wykorzystajmy ścianę! Taki regał na buty pozwoli wszystkim domownikom mieć wygodny dostęp do kilku par, a w przedpokoju panował będzie porządek.

W stylu rustykalnym

89 metrowy dom k. Warszawy: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez dziurdziaprojekt
dziurdziaprojekt

89 metrowy dom k. Warszawy

dziurdziaprojekt

Przechowywać można stylowo! Nie samą funkcjonalnością człowiek żyje. W tym pięknym przedpokoju w stylu rustykalnym znajdziemy elegancką skrzynię oraz wiklinowe kosze, a to wszystko w bieli…

Też myślicie o bieli, bo marzy Wam się jasny przedpokój? Ten artykuł wskaże Wam drogę do celu: 5 doskonałych sposobów na jasny przedpokój.

Jak przechowywać poza przedpokojem?

Mówi się, że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Prawda ta sprawdza się w zaskakujący sposób również w przypadku ubrań i butów. Kiedy nie mamy w zasięgu wzroku, zdarza nam się zapominać, że w ogóle je mamy. Często mijają miesiące odkąd ich nie używaliśmy. Dlatego niech w miejscu przechowywania poza przedpokojem wszystko będzie na widoku. Na przykład ułożone w plastikowych, przeźroczystych siatkach we wnętrzu naszego łóżka.

Które rozwiązanie nadawałoby się do Waszego przedpokoju?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu