Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po, czyli niesamowita przemiana opuszczonego ogrodu

homify.Pl homify.Pl
Projekty, Ogród zaprojektowane przez Taffin
Loading admin actions …

Na homify nie brakuje katalogów prezentujących różnego rodzaju renowacje. Patrząc na zdjęcia sprzed remontu, jak i na efekt finalny, często nie sposób wyjść z zachwytu. Odnowiony dom lub apartament zwykle niczym nie przypomina siebie choćby sprzed kilku dni. Jednakże to, co prezentujemy poniżej, jest wyjątkowe w każdym calu i nigdzie nie znajdziecie drugiego takiego projektu. Od opuszczonego ogrodu do raju w stylu Zen – takie metamorfozy tylko u nas!

Przed: ciekawa lecz niewykorzystana przestrzeń

Projekty,  zaprojektowane przez Taffin
Taffin

Avant transformation.

Taffin

Kamienny dom  ze zdjęcia miał w sobie ogromny, aczkolwiek niewykorzystany potencjał. Otoczony nieużytkowanym i nieatrakcyjnym ogrodem, wraz z szopą na narzędzia widoczną w tle, wręcz błagał o pomoc. Projektanci stanęli przed trudnym zadaniem wydobycia z całości wspomnianego potencjału przy jednoczesnym zachowaniu maksimum prywatności właścicieli posiadłości. Udało się!

Po: czy to aby na pewno to samo miejsce?!

Projekty,  zaprojektowane przez Taffin

Mała powierzchnia, którą zdecydowano się poddać renowacji, została przekształcona w coś niesamowitego – drewnianą oazę z widokiem na dwie sadzawki. Nie zmarnowano ani centymetra przestrzeni sprawiając, że teraz dookoła panuje różnorodność. Dzięki postawieniu na proste linie i mnogość wodnych roślin, całość w końcu nabrała charakteru. Cudowna metamorfoza!

Przed: bez charakteru

Projekty,  zaprojektowane przez Taffin
Taffin

Jardin avant transformation

Taffin

Przed metamorfozą dom nie miał bezpośredniego połączenia z ogrodem. Jego ściany zewnętrzne były w opłakanym stanie.

Po: raj w stylu Zen

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Taffin

Dzięki drewnianemu pomostowi ogród w końcu bezpośrednio łączy się z domem, do którego przynależy. Każdy centymetr nowego ogrodu zachwyca i idealnie nadaje się na letnie śniadanie pod chmurką! Na wyższym poziomie zaaranżowano taras umożliwiający relaks na wygodnych siedzeniach. Czego chcieć więcej po ciężkim dniu spędzonym w pracy?! Dwie sadzawki to gwarancja ciszy, spokoju i egzotycznej atmosfery.

Po: odrobina prywatności

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Taffin

Z perspektywy, z której zrobiono zdjęcie, dokładnie widać drewniany pomost, rozłożyste krzewy, sadzawki oraz kilka wysokich drzew zapewniających prywatność użytkownikom ogrodu.

Weranda idealna na lato

Projekty,  zaprojektowane przez Taffin

Garaż zamieniono w salon i jadalnię. Tuż obok niego, na świeżym powietrzu, ulokowano siedziska umożliwiające relaks w słoneczne dni. Kto by pomyślał, że stary garaż można ożywić w taki sposób?! Lata świetności dopiero przed nim!

Projekty, Garaż zaprojektowane przez Taffin
Taffin

transformation d'un vieux garage en cuisine d'été

Taffin

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Taffin
Taffin

Jardin d'eau

Taffin

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Taffin

Po: raj na Ziemi

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Taffin

Najciekawsze zdjęcie zostawiliśmy na koniec! Oto nasz ogród w stylu Zen po zmroku! Znacznie bardziej magiczny niż za dnia! A wszystko to za sprawą delikatnego oświetlenia. Ten ogród to coś więcej niż tylko zielona przestrzeń! Tak musi wyglądać raj!

Co sądzicie o tej metamorfozie?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu