13 wejść, które zapierają dech w piersiach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

13 wejść, które zapierają dech w piersiach

press profile homify press profile homify
Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Atelier Jean GOUZY
Loading admin actions …

Z wielką konsekwencją powtarzamy Wam, jak ważne jest wejście do domu. Dobre, pierwsze wrażenie sprawi, że nasz dom wyda się jeszcze bardziej elegancki i gustowny. Przestrzeń ta powinna być również przytulna i sprawiać wrażenie gościnności. Dzięki temu odwiedzający nas ludzie poczują się przyjemnie.

Wejście powinno też odzwierciedlać nastrój całego domu, nasz gust i poczucie estetyki. Projektujemy je w harmonii z wystrojem wnętrz, jednak możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, która dodatkowo przyciągnie uwagę i spowoduje efekt wow. Jak to zwykle bywa w aranżacji wnętrz, kluczową rolę odgrywają detale.

Oczywiście istnieje niezliczona ilość możliwości i sposobów na uzyskanie takiego efektu. Ważne by wybrać coś, co w pełni będzie odpowiadać Waszemu gustowi. Dziś mamy dla Was 13 zapierających dech w piersiach wejść. Mamy nadzieję, że pokierują Was one nieco i pozwolą na rozwinięcie własnego talentu dekoratorskiego. Zapraszamy!

Który podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu