Projekty,  Salon zaprojektowane przez MARIANGEL COGHLAN

11 Sposobów na zmianę wystroju domu, w cenie niższej niż za iPhone!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Małe zmiany mogą oznaczać ogromne różnice. I nie przesadzamy, kiedy mówimy, że umiejętność określania priorytetów zawsze ma duże znaczenie i impakt na jakość życia. W tym Katalogu Inspiracji zadajemy sobie pytanie: czy przeznaczymy pieniądze na najnowszy model iPhone'a, czy za tą samą cenę znacznie poprawimy wygląd naszego domu? Dla nas, priorytetem jest urządzenie mieszkania, więc odpowiedź nasuwa się sama.

Jeśli należycie do grupy ludzi, którzy kupują najnowszy model iPhone'a za każdym razem gdy na rynku pojawia się nowsza wersja, podczas gdy Wasze mieszkania wołają o zmiany, to przyszedł czas, żeby zastanowić się nad priorytetami i może zrezygnować z najnowszego modelu telefonu na poczet pięknego mieszkania.

Biorąc pod uwagę, że średnia cena za iPhone 7 w Polsce to 3100 złotych, w stacjonarnych sklepach z elektroniką, rezygnując z tego luksusu zyskujemy spory budżet do wykorzystania. Tym bardziej, że wiele z pomysłów sugerowanych przez naszych specjalistów może być zrealizowanych za znacznie niższą kwotę.

​1. Wymienić lub naprawić główne drzwi wejściowe

Realizacja elewacji drewnianej w Zielonej Górze: styl , w kategorii  zaprojektowany przez PHU Bortnowski
PHU Bortnowski

Realizacja elewacji drewnianej w Zielonej Górze

PHU Bortnowski

Główne drzwi wejściowe są bardzo ważnym elementem aranżacji elewacji domu, ale również gwarantem bezpieczeństwa. Jeśli zauważyliście jakiekolwiek problemy z drzwiami wejściowymi, nie wahajcie się. Odłóżcie kupno iPhone'a na później, a zamiast tego zaopatrzcie się w drzwi o wysokim poziomie ochrony antywłamaniowej. Powinna Wam nawet zostać reszta na mniejsze inwestycje, bo cena dobrych drzwi wejściowych waha się od 1600 do 3500 złotych.

​2. Dodać mały ogródek wewnętrzny w korytarzu wejściowym

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Alfagrama estudio
Alfagrama estudio

Macetera divisoria entre recibidor y sala

Alfagrama estudio

Mamy na myśli o wiele więcej niż niesamowite rezultaty estetyczne, ale również komfort akustyczny i ocieplenie atmosfery. Niezależnie od tego, czy wstawimy pionową strukturę donic, czy też stworzymy ogródek pod schodami, zyskamy bardzo dużo za cenę o wiele niższą niż nowy iPhone.

​3. Gra kolorami

Zestaw kolorowych lamp podwieszanych lub nowoczesne krzesła lub przybory o ciekawym kolorze, nie tylko okażą się piękną ozdobą, ale również sprawdzą się jako praktyczne wyposażenie mieszkania. Wszystkie te opcje pozostawiają wiele miejsca dla wyobraźni i mogą być o wiele bardziej ekonomiczne niż mogłoby Wam się wydawać.

​4. Organizacja kuchni za pomocą półek

Kuchnia okaże się  wiele bardziej przyjemna i zachęcająca dzięki inteligentnemu rozmieszczeniu elementów dekoracyjnych. W tym celu, nie ma nic bardziej skutecznego, ekonomicznego i po prostu pięknego niż dobre półki.

​5. Kwietnik w ogrodzie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Vivero Sofia
Vivero Sofia

Jardin con laja y corteza de pino

Vivero Sofia

Oprócz wnętrza domu, nowy ogród może poprawić jakość naszego życia, poprzez wprowadzenie harmonii i spokoju do otaczającej nas atmosfery, a także dając nam miejsce do medytacji lub uprawiania jogi. A koszt? Z pewnością dużo mniejszy niż nowy smartphone.

​6. Ujednolicenie kolorystyki i elementów dekoracyjnych w salonie

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Talisma
Talisma

Sala por Talisma

Talisma

Czy w Waszych salonach brakuje harmonii, wygody i organizacji? Może nadszedł czas na wprowadzenie kilku zmian i wymianę zbieranych przez lata, niepasujących do siebie elementów dekoracyjnych. Nawet nowa sofa może kosztować mniej niż nowy iPhone! Taka zmiana na pewno nie zostanie niezauważona i zdecydowanie poprawi jakość życia.

​7. Wykorzystanie regału jako szafkę pod telewizor

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez DIN Interiorismo
DIN Interiorismo

Paugui – DIN Interiorismo

DIN Interiorismo

Taka opcja zapewnia doskonałą organizację w salonie i pozwala na stworzenie ciekawych zestawów kolorystycznych.

​8. Inwestycja w tekstylia i sztukę

Poduszki, zasłony, dywany i elementy artystyczne, które upiększają wnętrze są zawsze mile widziane. Nie potrzeba też większych wyliczeń, żeby przekonać się, że taka inwestycja będzie nieporównywalnie niższa od kupna nowego smartfona.

​9. Piękniejszy taras dzięki kwietnikom i wazonom

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Erika Winters® Design
Erika Winters® Design

Choapan Decor by Erika Winters®Design

Erika Winters® Design

Donice, doniczki, kwietniki i wazony pozwolą upiększyć taras, tworząc w nim niewielki ogród i wprowadzając świeżą atmosferę. Za cenę iPhone'a jesteśmy w stanie zmienić wystrój tarasu nawet kilka razy w roku.

​10. Wymiana oświetlenia

Projekt oświetlenia jest niezwykle ważnym elementem wystroju wnętrza. Dzięki dobrym wyborom, możemy stworzyć w domu bardzo nowoczesne, przyjemne i piękne efekty. Wymiana kilku lamp (a czasami tylko żarówki o innej barwie światła) może okazać się o wiele tańsza niż się spodziewamy.

​11. Nowy zestaw plakatów i obrazów

Na koniec, warto pamiętać o tym, że wymieniając kilka elementów dekoracyjnych możemy odmienić wizerunek całego wnętrza. Nowe obrazy lub plakaty przyciągną uwagę gości i mieszkańców, którzy na pewno przyzwyczaili się już do obecnych dekoracji. A wszystko to za zdecydowanie mniej niż 3 tysiące złotych.

Jeżeli nie macie pomysłów na elementy dekoracyjne w domu, zaciekawi Was zestawienie: 7 prostych pomysłów na dekoracje z IKEA

Zrezygnowalibyście z kupna telefonu, żeby uzyskać takie zmiany w domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu