Top 5 tygodnia- jak zaprojektować nowoczesny dom?

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- jak zaprojektować nowoczesny dom?

Alicja Olko Alicja Olko
Klasyczny od HOUSE HABITAT Klasyczny
Loading admin actions …

Nowoczesny dom- to hasło wzbudza w nas szczególne uczucia. Każdy z nas marzy o własnym lokum, które byłoby wygodne, funkcjonalne, piękne i ponadczasowe. Nowoczesne domy mają to do siebie, że często wyprzedzają czasy, w których zostają wybudowane i służą swoim właścicielom przez długie lata, nigdy nie wychodząc z mody. Jeżeli należycie do tych, którzy szukają inspiracji na nowoczesny dom, to dobrze trafiliście!

Na homify codziennie dostarczamy Wam nową dawkę pomysłów na nowoczesny dom, jak i jego nowoczesne wnętrze. Przedstawiamy Wam przykłady nowoczesnych domów z całego świata i podpowiadamy, jak zaprojektować i udekorować ich wnętrza.

Zobaczcie, jakie nowoczesne projekty w minionym tygodniu najbardziej przyciągały Waszą uwagę!

1. 10 najlepszych pomysłów na zadaszenie tarasu

Zwłaszcza latem taras staje się centrum życia rodzinnego. Przejmuje funkcje salonu i jadalni, a czasami także kuchni. Niestety, jak wszyscy dobrze wiemy, polskie lato jest niezwykle kapryśne i często nie rozpieszcza nas, przynosząc falę ochłodzeń, deszczu i burz. Wtedy na tarasie najlepiej sprawdza się odpowiednie zadaszenie. Jeżeli szukacie na nie pomysłów, które najlepiej pasowałyby do Waszego tarasu, koniecznie zapoznajcie się z artykułem 10 najlepszych pomysłów na zadaszenie tarasu.

2. Nowoczesne wnętrza – jak je urządzić?

Trendy w aranżacji wnętrz zmieniają się niemal tak często, jak w branży modowej. Jednak są pewne zasady, których warto zawsze przestrzegać, urządzając nowoczesne wnętrza. Odpowiednio dobrane kolory, nietypowe materiały, wielofunkcyjne urządzenia czy energooszczędne rozwiązania- mając to wszystko na uwadze, stworzycie wnętrze nowoczesne, które pozostanie takim na wiele lat. Jeżeli planujecie aranżację nowoczesnych wnętrz, zapoznajcie się z naszym przewodnikiem Nowoczesne wnętrza – jak je urządzić?

3. Nowoczesna forteca

Nowoczesne domy jednorodzinne nie każdemu muszą przypadać do gustu. Cechują się one jednak pewnymi cechami, które czynią je zupełnie wyjątkowymi. Geometryczne kształty, sześcienne formy, płaskie dachy, surowe materiały- to tylko niektóre z nich. Doskonałym przykładem na dom ultranowoczesny jest ten, który prezentowaliśmy w tym tygodniu. Obejrzyjcie go w Katalogu Inspiracji Nowoczesna forteca.

4. Mały dom- duża oszczędność!

Domy przyszłości, te ultra nowoczesne, to także domy kompaktowe, które może nie powalają rozmiarem, ale prezentują sobą niezwykła wartość energetyczną. Są energooszczędne, a często nawet samodzielnie produkują energię, oddając ją do systemu. Domy energooszczędne są najczęściej wykonane także z ekologicznych materiałów i lokalnych surowców. Obejrzyjcie jeden z takich domów, którego wnętrze z pewnością Was zaskoczy- Mały dom- duża oszczędność!

5. Święty Graal wśród nieruchomości!

Nowoczesny dom to niekoniecznie geometryczna bryła z betonu- nowoczesne mogą być także domy drewniane. Nowatorskie podejście do wykorzystania tego materiału sprawia, że nabiera on zupełnie nowej jakości, a w połączeniu z innymi surowcami pozwala osiągnąć fantastyczny efekt. Jedynym z najbardziej wyjątkowych domów, jaki mieliśmy do tej pory przyjemność prezentować Wam na homify, jest właśnie taki przykład- nowoczesny dom z drewna. Obejrzyjcie go w artykule Święty Graal wśród nieruchomości!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu