Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez homify

Od totalnej ruiny do pięknego apartamentu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam fantastyczną metamorfozę mieszkania, które przed remontem znajdowało się w opłakanym stanie. Pod uważnym okiem ekspertów od aranżacji i projektowania wnętrz przeszło jednak niebywałą metamorfozę. Obejrzyjcie jej efekty na kilku wybranych przez nas zdjęciach!

Przed: remont na całego

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Projektanci kompleksowo podeszli do remontu tego mieszkania. Postanowili zupełnie zmienić rozkład pomieszczeń w jego wnętrzach, wyburzając niektóre ściany i nadając pomieszczeniom nowy rozmiar i kształt. Zdecydowano także o wyłożeniu nowych podłóg i odnowieniu sufitów. Każdy pokój przeszedł metamorfozę, a o efektach przekonacie się oglądając kolejne zdjęcia!

Po: salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify

Salon wchodzi w skład otwartej strefy dziennej, dzieląc ją z kuchnią i jadalnią. Urządzono go stylowo, stawiając na klasycznie eleganckie meble i tak dobierając kolory i materiały, aby jego wnętrza były przytulne i ciepłe. Barwy ziemie dominują, nadając wnętrzom naturalny charakter. Przez duże okna salon zalewają fale naturalnego światła, dzięki czemu jest to pomieszczenia jasne i wizualnie przestronniejsze.

Po: kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Kuchnia prezentuje się zupełnie inaczej niż salon- jest ultra nowoczesna, minimalistyczna, a jej aranżacja opiera się na interakcji czerni i bieli. Połyskujące materiały kontrastują z surowym betonem i matowymi frontami białych mebli kuchennych. Aranżacji tej nie można odmówić funkcjonalności – przestrzeń kuchni wydaje się wygodna i praktyczna.

Po: sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify

W sypialni wracają ciepłe kolory ziemi i naturalne materiały wykończeniowe. Projektanci wykazali się niezwykłą konsekwencja w ich doborze- paleta barw jest wręcz perfekcyjna! Sypialnia w takiej odsłonie zdaje się być doskonałym miejscem na zasłużony odpoczynek.

Po: łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez homify

Elegancka łazienka wykończona została w głównej mierze kamieniem – tak przynajmniej wyglądają płytki, którymi wyłożono ściany i podłogi. Także tutaj królują kolory ziemie, ciepłe brązy i skalne szarości. Nie pominięto dodatków i dekoracji, które nadają wnętrzom przytulności i ciepła.

Po: taras

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Mieszkanie ma także dostęp do tarasu i połączonego z nim ogrodu. Urządzono go wygodnie i stylowo, bez wątpienia czyniąc go miejscem, gdzie w letnie dni przenosi się życie domowników.

Które pomieszczenie najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu