Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez SAMANTHA DECORATION

10 wyjątkowych przedpokojów – wizytówek Twojego domu!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Przedpokój to swoista wizytówka Twojego domu. Pomieszczenie odpowiada to za pierwsze wrażenie, ważne zatem, aby reprezentowało styl, estetykę i charakter wnętrz. Przedpokój nie znajduje się niestety na czele listy priorytetów, jeżeli chodzi o urządzanie i aranżację wnętrz. Często dlatego, że nie mamy pomysłu na to, co z nim zrobić. Tutaj pomocą posłuży Wam homify – obejrzyjcie dziesięć inspirujących przykładów przedpokojów.

1. Elegancja i minimalizm

Przedpokój jest wąski, dlatego zdecydowano się na pomalowanie jego ścian na biały kolor. Elegancka posadzka, designerska konsola i donice na kwiaty dopełniają wystrój tego obszaru.

2. Prosto i stylowo

Przedpokój urządzony w prostym, skandynawskim stylu. Białe ściany świetnie komponują się z drewnianą podłogą. Meble odznaczają się ponadczasowym, eleganckim designem. Wnętrze ozdabia ponadto drzewko w czarnej donicy.

3. Styl rustykalny z wyrazistymi dodatkami

Romantyczny przedpokój w stylu rustykalnym, gdzie delikatny odcień naturalnego drewna przenika się z głębokim turkusem ścian. O klimat we wnętrzu dbają dodatki – świece zapachowe i kwiaty.

4. Przedpokój i klatka schodowa

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Passion Escaliers
Passion Escaliers

Escalier marche en porte à faux

Passion Escaliers

Przedpokój często pełni równocześnie rolę klatki schodowej. Wtedy o wyjątkowy design wnętrza dbają schody -  w tym przypadku drewniane stopnie otoczone szklaną balustradą.

5. Przedpokój pod schodami

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Passion Escaliers
Passion Escaliers

Escalier marche en porte à faux

Passion Escaliers

Inne podejście do aranżacji przedpokoju i klatki schodowej. Tym razem przedpokój został zaaranżowany pod schodami, dzięki czemu do maksimum wykorzystano przestrzeń dostępną na tym obszarze.

6. Mały przedpokój

W małym przedpokoju liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Zamiast garderoby – wieszaki umieszczone na ścianie; zamiast foteli – siedzisko pełniące równocześnie funkcję szafki na buty.

7. Nowoczesne wejście

Aranżacja, którą cechuje luksus i ekstrawagancja, a która jest w rzeczywistości niskobudżetowa. Regał z IKEI pełni rolę miejsca na buty i schowka, a także konsoli, gdzie ustawić można dekoracje. Czerń i biel świetnie ze sobą kontrastują, dopełnione delikatnym brązem drewnianych dodatków.

8. Dekoracje i dodatki

Nie ma lepszego sposobu na przedpokój z charakterem, niż wyraziste i oryginalne dekoracje. Weźcie przykład z aranżacji z obu zdjęć powyżej.

9. Graffiti na ścianie

Ciekawy pomysł na oryginalny przedpokój- jedna z jego ścian stała się swoistym płótnem, na którym powstała ciekawa czarno-biała grafika.

10. Optycznie powiększony przedpokój

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez homify

Jak wizualnie powiększyć obszar wąskiego przedpokoju? Jego ściany pokryj farba w jasnym, neutralnym kolorze, a jedną przeznacz na garderobę o lustrzanych drzwiach. Nie zapomnij o odpowiednio dobranym oświetleniu.

Która aranżacja najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu