Projekty,   zaprojektowane przez MAAD arquitectura y diseño

6 rzeczy, które można znaleźć w domach ludzi szczęśliwych

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Otoczenie, w którym przebywamy, ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie i poziom odczuwanego szczęścia – co do tego nikt nie ma chyba wątpliwości. W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy kilka rzeczy- nie zawsze tak oczywistych- które można znaleźć w domu ludzi szczęśliwych i usatysfakcjonowanych. Zapoznajcie się z tą listą i zobaczcie, ile ma ona wspólnego z prawdą.

Piękno niedoskonałości

Nieskazitelnie czysty, sterylnie higieniczny, jednym słowem perfekcyjny dom może być piękny, ale może brakować mu ciepła i przytulności. Nie ma nic złego w lekkim bałaganie. Dobry jest nawet okiełznany chaos. Wnętrza wydają się wtedy bardziej ludzkie i mają charakter.

Siła prostoty

Prosty, ponadczasowy design wybierany jest przez osoby, które dostrzegają piękno w uniwersalnych wnętrzach- te można o wiele łatwiej spersonalizować, wyposażyć i udekorować elementami osobistymi i oryginalnymi.

Osobiste akcenty

Ludzie szczęśliwi to tacy, którzy dobrze czują się we własnej skórze i są pewni swoich upodobań i preferencji. Te odbijają się z kolei w wnętrzach ich domów. W tych, gdzie królują osobiste dodatki, spersonalizowane dekoracje, pamiątki rodzinne czy te z podróży, odczuwa się charakter i osobowość właścicieli.

Antyki i meble z historią

Meble 'po babci' przywołują dobre wspomnienia i są fantastycznym sposobem na zachowanie ciągłości w rodzinie. Są to także elementy wyposażenia podchodzące pod kategorię tych silnie osobistych i oryginalnych.

Żywe rośliny

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Petit Vinilo
Petit Vinilo

Cenefas Flores

Petit Vinilo

Żywe rośliny ożywiają wnętrza i są w stanie tchnąć w nie świeżość. Kwiaty nie tylko wizualnie upiększają nasze otoczenie, ale mają także pozytywny wpływ na nasz nastrój, ale i jakość życia. Oczyszczając powietrze bezpośrednio oddziałują na nasze zdrowie.

Akcenty, które zmieniają charakter wnętrze

Projekty,  Gospodarstwo domowe zaprojektowane przez EssE deconcreto
EssE deconcreto

Porta velas sobre plato de cemento

EssE deconcreto

Szczęśliwi ludzie wiedzą, że czasami największą radość potrafią przynieść najmniejsze rzeczy. W ich domach znajdziecie mnóstwo niewielkich dekoracji i subtelnych akcentów- to właśnie one odpowiadać będą za niezwykły charakter wnętrz.

Zgadzacie się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu