Top 5 tygodnia- od brzydactwa do domu jak z bajki!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- od brzydactwa do domu jak z bajki!

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez 4plus5
Loading admin actions …

Brzydkie domy, stare budynki gospodarcze, nudne wnętrza mieszkań- każdy z nas ma czasem wrażenie, że zamieszkuje miejsca bez charakteru, które są zupełnie niedopasowane do potrzeb współczesnego życia. Często myślimy wtedy o remoncie, metamorfozie lub chociażby kosmetycznym liftingu naszych domów i mieszkań. I tutaj właśnie wkracza homify!

U nas znajdziecie inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Codziennie prezentujemy Wam Katalogi Inspiracji z najciekawszymi zdjęciami, znalezionymi na naszej platformie. Zobaczcie, które cieszyły się Waszym największym uznaniem w mijającym tygodniu!

1. Od starej stodoły do stylowej willi z charakterem

Stare budynki na wsi wydają nam się najczęściej beznadziejnym obiektem do renowacji czy odnowy. Najczęściej zostają one wyburzone i w ich miejsce powstają nowe, lub też pozostawiamy je w stanie ruiny i pozwalamy im oszpecać krajobraz okolicy. Jednak mają one w sobie ogromny potencjał, co doskonale ukazuje ten przykład. Jeżeli jesteście ciekawi, jak odremontowano ten brzydki budynek, zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Od starej stodoły do stylowej willi z charakterem.

2. Niewielki domek – wielkie wrażenie!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 4plus5

„Małe jest piękne” głosi dobrze nam znane powiedzenie. Doskonale obrazuje to projekt, który zaprezentowaliśmy Wam w mijającym tygodniu. Parterowy bungalow z lat 60-tych został odremontowany i nadano mu nowoczesny, stylowy wygląd. Domek o kompaktowym rozmiarze skrywa w sobie jednak całkiem przestronne wnętrze. Zobaczcie, jak wygląda: Niewielki domek – wielkie wrażenie!

3. Od podmiejskiej nudy do domu z efektem WOW!

Nudny domy to przekleństwo polskiego krajobrazu architektonicznego. Nudne kostki, szare fasady, zniszczone elewacje są niestety w niego wpisane. Kolejny przykład pokazuje jednak, że nawet najbrzydszy i najnudniejszy dom przerobić można na willę marzeń! Ten budynek zmienił swój charakter nie tylko z zewnątrz, ale i w środku- zobaczcie wspaniałe efekty w Katalogu Inspiracji Od podmiejskiej nudy do domu z efektem WOW!

4. Jak narożnik może odmienić salon – 7 inspiracji

ART. – SPORT – RELAX  Warszawa - mieszkanie 90 m2 : styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez TG STUDIO
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

W pięknym domu nie może zabraknąć wspaniałego salonu! Jednym z najważniejszych jego składników jest wygodna kanapa. Doskonale sprawdzi się narożnik, który, jak udowodniliśmy, nie tylko spełnia funkcje praktyczne, gwarantując wygodne miejsce do siedzenia, ale potrafi także nadać wnętrzu zupełnie nowy wygląd. Zobaczcie nasze inspiracje a artykule Jak narożnik może odmienić salon – 7 inspiracji.

5. Dom z wycinanką w Poznaniu

PERFORATED HOUSE EXTERIOR : styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez KLUJ ARCHITEKCI
KLUJ ARCHITEKCI

PERFORATED HOUSE EXTERIOR

KLUJ ARCHITEKCI

Kostka i bliźniak w jednym- czy może być coś bardziej sztampowego w polskim krajobrazie architektonicznym? Na szczęście nasi rodzimi architekci mają wiele pomysłów na to, jak takiemu budynkowi nadać zupełnie niesamowity i niepowtarzalny charakter! Zobaczcie, jak wspaniale go przerobiono- wszystkie zdjęcia znajdziecie w Katalogu Inspiracji Dom z wycinanką w Poznaniu.

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu