Nowoczesny sześcian pełen klasy! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny sześcian pełen klasy!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesny salon od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy projekt, który został zaaranżowany w oparciu o myśl – mniej znaczy więcej. Nasi architekci stworzyli nowoczesny sześcian pełen klasy, gdzie wszystkie elementy aranżacji tworzą bardzo harmonijną kompozycję. Ta bryła zdecydowanie jest przykładem na to, że nie zawsze warto na siłę wprowadzać do swoich czterech ścian nietypowych dekoracji, czy też krzykliwych kolorów. Zaprojektowany przez naszych fachowców obiekt w swojej aranżacji wykorzystuje głównie dwa element – biel oraz drewno. To połączenie tworzy dom, któremu nie sposób odmówić stylu. Fachowcy dużą wagę przywiązali do tego, by budynek był nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Dzisiaj sami będziecie mogli się o tym przekonać!

Widok z zewnątrz

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Tak prezentuje się ten niezwykły dom z zewnątrz. Nasi eksperci zdecydowali się zaprojektować obiekt, który naprawdę zachwyca swoją elegancją. Biała elewacja idealnie współgra z drewnianymi elementami znajdującymi się tuż przy przeszkleniach. To właśnie dzięki tym naturalnym akcentom domownicy mogą strzec swojej prywatności przed wzrokiem wścibskich sąsiadów!

Fachowcy nie mogli zapomnieć również o aranżacji specjalnej strefy, w której mieszkańcy mogą wypocząć w ciepły, wiosenny dzień. Obowiązkowo znalazły się w niej wygodne krzesła ogrodowe, których odcień wspaniale kontrastuje z pozostałymi barwami wykorzystanymi do stworzenia tego pięknego obiektu.

Pomysłowe połączenie

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Podstawą udanego projektu domu jest dokładne przemyślenie wszystkich materiałów, które chcemy wykorzystać do jego stworzenia. Ważna jest przede wszystkim ich trwałość, ale również struktura, czy też kolor. Te elementy umożliwiają tworzenie naprawdę ciekawych aranżacji.  Nasi fachowcy postawili na nowoczesne połączenie drewna, przeszkleń oraz bieli, które dodają tej bryle niesamowitego tonu. Zainspirujcie się tym rozwiązaniem, a na pewno nie będziecie żałować!

Przestronne wnętrze

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego domu. Już na pierwszy rzut oka widać, że cechuje je wyjątkowa przestronność. Eksperci zdecydowali się ograniczyć liczbę ścian działowych do minimum, dzięki czemu przestrzeń domu stała się w dużej mierze otwarta. To bardzo popularny sposób aranżacji wnętrz, który stanowi podstawę nowoczesnego stylu.

Zwróćcie uwagę na to, że architekci zdecydowali się wprowadzić do widocznego na zdjęciu salonu kominek. Bez wątpienia dodaje on przytulnego wymiaru temu miejscu. Z kolei pomarańczowa poducha, czy też niebieski fotel stanowią tutaj prawdziwy zastrzyk energii, który świetnie prezentuje się w zestawieniu z pozostałymi elementami tej strefy. 

Niezwykła jadalnia

Nowoczesna jadalnia od homify Nowoczesny

Jadalnia w tym domu jest niezwykłym miejscem. Nasi specjaliści zdecydowali się zorganizować tą strefę przy ogromnych przeszkleniach, które umożliwiają obserwację pięknej przyrody oraz tego, co dzieje się na tarasie. Jest to zdecydowanie lepszy pomysł, niż spożywanie posiłków spoglądając w telewizor. Duży, biały stolik został wspaniale uzupełniony o nowoczesne krzesła w tym samym odcieniu. Kompozycja tego miejsca została doskonale przemyślana, przez co cała jadalnia emanuje ogromną świeżością!

Piękne schody

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Na piętro tego domu można dostać się dzięki pięknym schodom, które zaprojektowali nasi profesjonaliści. Ich konstrukcja jest bardzo oryginalna. Poszczególne, drewniane stopnie zostały przymocowane do dwóch, równoległych ścian, przez co wydaje się jakby całość była zawieszona w powietrzu. Nie ma wątpliwości co do tego, że takie schody prezentują się bardzo elegancko, a przy tym dodają tej strefie lekkości. Wybierając model do swoich czterech ścian, koniecznie zastanówcie się nad propozycją naszych architektów! 

Piętro

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

To już ostatnie zdjęcie tego stylowego domu. Znajdujemy się właśnie na pietrze, gdzie umieszczono wszystkie sypialnie oraz dużą łazienkę, którą możecie zauważyć na końcu widocznego na zdjęciu korytarza. Profesjonaliści dokładnie przemyśleli każdy metr tego intrygującego projektu, przez co właściciele mogą cieszyć się bardzo szykownym obiektem. Jeżeli lubicie minimalistyczne domy, które zachwycają swoją prostotą nie wahajcie się skorzystać z pomysłów naszych fachowców. Na pewno będziecie zadowoleni!

Szukacie innych przykładów niezwykłych domów? Zobaczcie tutaj:

https://www.homify.pl/katalogi-inspiracji/31630/homify-360-dom-zwyczajny-niezwyczajny-w-poznaniu

Co myślicie o tym niezwykłym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu