Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Blankstone

5 najważniejszych renowacji, które warto przeprowadzić, aby zwiększyć wartość nieruchomości

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeżeli planujesz sprzedaż domu czy mieszkania, musisz przeprowadzić pewne renowacje, aby zwiększyć wartość swojej nieruchomości. Nie jest jednak łatwo zdecydować, na czym przede wszystkim należy się skupić i na co konkretnie przeznaczyć pieniądze.

W tym Katalogu Inspiracji skupimy się na pięciu najważniejszych renowacjach, które z pewnością pozwolą Ci na zwiększenie wartości nieruchomości. Nie trzeba przeprowadzać ich wszystkich, można się kupić tylko na jednej lub dwóch, a rezultat i tak będzie pozytywny.

1. Łazienka

Wielu właścicieli domów pomija łazienkę, jako że jej remont jest długotrwały, uciążliwy i kosztowny. Jest to jednak pomieszczenia, na które niemal każdy potencjalny nabywca w pierwszej kolejności zwróci uwagę. Remont łazienki powinien być zatem potraktowany priorytetowo.

2. Armatura kuchenna

Wygląd kuchni łatwo jest zmienić, ale trudniej jest utrzymać funkcjonalny charakter tego wnętrz. Solidne, dobrej jakości elementy armatury kuchennej- zlewozmywaki, baterie, ale także blaty kuchenne oraz oświetlenie, to kwestie kluczowe. Zawsze będą dobrą inwestycją.

3. Kuchnia

Najważniejsze pomieszczenie w każdym, zwłaszcza polskim domu- kuchnia odgrywa kluczową rolę. Jej aranżację utrzymuj w nowoczesnym stylu, postaw na neutralne kolory i ponadczasowe elementy, którymi łatwo jest manipulować, dostosowując do indywidualnych potrzeb.

4. Podłogi

Postaw na nowe podłogi lub odśwież te stare- parkiet wycyklinuj, kafelki wyczyść i wyszoruj przestrzenie pomiędzy nimi. Jeżeli masz w domu wykładzinę, może nadszedł czas, aby się jej pozbyć- wielu potencjalnych nabywców postrzega ją w kategoriach problemu, a nie dekoracji.

5. Fasada

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Garden annex

Blankstone

Pierwsze wrażenie jest kluczowe- w kwestii domu jednorodzinnego odpowiada za nie w głównej mierze fasada. Odśwież ją, ale zadbaj także o okna, drzwi oraz ogród frontowy. To, jak dom prezentuje się na pierwszy rzut, oka, może mieć kluczowe znaczenie przy podjęciu decyzji o kupnie.

Na co zwracacie największą uwagę przed zakupem nieruchomości?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu