Projekty,  Domy zaprojektowane przez 藤原・室 建築設計事務所

Wyjątkowy dom w trójwymiarze

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesna architektura co raz częściej zachwyca nas swoim niekonwencjonalnym podejściem do budownictwa. W ostatnich latach mogliśmy spotkać wyjątkowe domy, które swą konstrukcją odróżniały się od tradycyjnej budowli.

Dzisiaj będzie podobnie. Mamy dla Was niepowtarzalny dom, który powstał pod okiem azjatyckich architektów. Przestrzenna forma, którą spotykamy na elewacji sprawia, że mamy do czynienia z futurystyczną budowlą. Przekonaj się na własne sam, jak wygląda dom w nowoczesnym stylu!

Elewacja

Dom zachwyca nas swoim kształtem! Zbudowany jest na planie trójkąta, a front sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy przenieśli się do innego wymiaru. Takie rozwiązanie sprawi, że będziemy mogli wspaniale grać światłem i cieniem, co pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę.

Z drugiej strony

Z tyłu domu możemy zauważyć, że zrezygnowano z okien, a wszystko po to, aby ułatwić aranżację wnętrza. Nadal możemy jednak podziwiać przestrzenne ściany, które powodują, że dom nabiera magicznego charakteru.

Salon

Wewnątrz znajdziemy niezwykle komfortowe i eleganckie pomieszczenia. Jasne kolory sprawiają, że dom wydaje się jeszcze większy, a wszechobecne drewno pomaga stworzyć ciepłą atmosferę. Możemy zauważyć, że parter został zaaranżowany na otwartym planie, dzięki czemu z łatwością możemy dzielić chwile z najbliższymi.

Jadalnia

Proste meble sprawiają, że dom jest niezwykle skromny, jednak to nie odbiera mu uroku. Przestrzenna ściana przeplatana przeszkleniami pomaga stworzyć wyjątkowy nastrój, który zachwyci nas zarówno za dnia, jak podczas gwieździstych wieczorów.

Łazienka

łazience króluje nieskazitelna biel, która odzyskuje prym w wystroju wnętrz. Śnieżny odcień sprawia, że pomieszczenie staje się proste i eleganckie.

Zwróciłeś uwagę na parapety? Od razu pomyśleliśmy o stworzeniu komfortowych siedzisk, które pozwolą uczynić łazienkę jeszcze bardziej komfortową.

Myślisz, że taki dom jest trudny do zagospodarowania. Rzuć okiem na plany, które ujawniają co kryje się w środku.

Ostatnie spojrzenie

Na koniec zachowaliśmy widok po zmierzchu. Wspaniałe oświetlenie pozwalaj na stworzenie niepowtarzalnego obrazu, który uczyni dom malowniczym.

Jesteś ciekawy innych, nowoczesnych projektów? Odwiedź Spektakularny dom w starej stodole!

Co sądzisz o nowoczesnych formach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu