Projekty,   zaprojektowane przez HeadSprung Ltd

5 projektów zrób to sam na lato

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Latem jesteśmy pełni energii! Doba wydaje się dłuższa, dłuższe są bowiem dnie, a światło słońca wypełnia nas entuzjazmem. Nawet jeśli wciąż czekamy na upragniony urlop i wakacje z rodziną bądź przyjaciółmi, to pogoda za oknem napełnia nas optymizmem. Warto wykorzystać go do czegoś praktycznego. Zacząć uprawiać sporty, wybrać się na kurs w domu kultury, zadbać o przydomowy ogródek lub… znaleźć wreszcie czas na wykonanie projektu spod znaku zrób to sam. Internet pełen jest świetnych pomysłów, jednak zawsze czegoś brakuje do ich zrealizowania…  

W lecie wymówki odkładamy na bok! Dekoratorzy z homify przygotowali dla nas 5 inspiracji na własny projekt DIY. Czas zabrać się do pracy!

1. Nowe życie staroci

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez diewohnblogger
diewohnblogger

Ein Stuhl, der Farbe an den Tisch bringt

diewohnblogger

Wyszukiwanie perełek na pchlich targach przy pięknej pogodzie brzmi wyjątkowo atrakcyjnie! W przypadku powyższej jadalni nowe życie zyskała stara, fabryczna lampa. Teraz pomalowana pastelowo niebieskim lakierem wnosi do wnętrza oswojony, industrialny szyk. 

Najprostsze jest odświeżanie mebli. Oczywiście, aby zrobić to w pełni profesjonalnie potrzeba wiele wiedzy i doświadczenia, ale w przypadku szafki za bezcen czy wręcz zabranej sprzed klatki nie będzie nam żal eksperymentować. Popatrzcie tylko na poniższą metamorfozę!

… i po!

2. Drabina w łazience

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Alessandro Isola Ltd
Alessandro Isola Ltd

Hertfordshire Home

Alessandro Isola Ltd

Do samodzielnego wykonania niezwykle modnego elementu wystroju łazienki, wieszaka-drabiny, potrzeba naprawdę niewiele. Można wykorzystać starą drabinę i przemalować ją na kolor pasujący do naszej aranżacji. Można też spróbować wykonać ją samemu.

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Designtegels
Designtegels

Badkamer showroom Designtegels Breda

Designtegels

Ta rustykalna drabina to prawdziwa perełka! Wnosi do wystroju jasnej łazienki poczucie bliskości natury. Jest tu po prostu przeuroczo!

3. Eksperymenty z paletami i skrzynkami

Projekty,  Salon zaprojektowane przez IrekHolzArt
IrekHolzArt

Wandboard Europaletten Irekholzart weiss

IrekHolzArt

Palety kilka lat temu stały się prawdziwym hitem wystroju wnętrz i nie chcą wcale oddawać szybko osiągniętej pozycji. Podobnie rzecz ma się z drewnianymi skrzynkami, np. na owoce. Skąd ta popularność? Są niezwykle wytrzymałe i łatwo dostępne – przeważnie i tak mamy je po ręką. Grzechem byłoby ich nie wykorzystać kreatywnie!

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez homify
homify

il soppalco

homify

Myślicie, że palety i skrzynki są już ograne? Spójrzcie na powyższe zdjęcie i pomyślcie jeszcze raz! Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia…

4. Nietypowe oświetlenie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez HeadSprung Ltd
HeadSprung Ltd

Cosmic Jar

HeadSprung Ltd

Czyż elektryką nie powinni zajmować się specjalnie przeszkoleni profesjonaliści? I tak, i nie. Nikogo nie zachęcamy do samodzielnego podłączania skomplikowanych instalacji czy też ich naprawiania, jednak warto wiedzieć, jak wykonać drobne prace. I tak Was to nie przekonuje? Nie ma problemu! Dzięki popularności świateł LED możemy wykonać lampki DIY bez żadnego problemu.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Decorum
Decorum

Lighting

Decorum

Ciekawe światła wykonać można nie tylko w ogrodzie. W tym salonie wykorzystano butelki z białego, matowego szkła w charakterze kloszy.

5. A może zbudujmy coś sami?

Budowa mebla własnoręcznie wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Obecnie tutoriale na każdy temat znajdziemy bez problemu na youtubie. Niech to będzie nawet krzywa szafka na narzędzia do garażu czy schowana w głębi ogrodu – i tak każde spojrzenie na nią w przyszłości będzie nam dawać ogromną frajdę.

Przymierzacie się do samodzielnego wykonania mebli? Rady z tego artykułu z pewnością się Wam przydadzą: Jak malować drewniane meble?

Który projekt zrealizujecie przed końcem lata?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu