Projekty,  Domy zaprojektowane przez 現代建材有限公司

Urocze domki letniskowe z prefabrykatów

Anna Solowiej – Homify Anna Solowiej – Homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dawnych czasach na pewno nikt by nie uwierzył, że istnieje możliwość zamówienia sobie altanki, która następnie zostanie przywieziona i zamontowana w ogrodzie. A jednak, czasy się zmieniają! Kiedyś wznoszono się na szczyty pomysłowości i budowano ze wszystkiego, co się tylko nadało, od starych desek aż po złom. Teraz stare wiejskie domy są remontowane i odnawiane, a elewacje malowane na szlachetne kolory drewna. Jedno jest pewne, obecnie posiadanie starego domu to luksus, którego zazdrości wielu!

Dla tych, którzy pragną niedużego domku, którego montaż jest prosty i szybki, mamy dziś propozycje kilku projektów prosto z dalekich Chin. Domy prefabrykowane to gorący trend ostatnich lat i wcale się temu nie dziwimy! Tylko spójrzcie na te niewielkie domki, które są nie tylko urocze, ale również niedrogie i powstają naprawdę szybko.

1. Nieduży domek do ogrodu

Domek wyposażony w niewielki taras oferuje wszystko, co jest niezbędne do letniego wypoczynku. Z uwagi na nierówność terenu, podtrzymywany jest przez specjalne wsporniki. Ściany z desek umieszczonych w poziomie wyglądają wręcz sielankowo, a obszar przy drzwiach wyróżnia się odmiennym kolorem. Czerwony dach, drzewa otaczające budynek i czyste powietrze tworzą tu prawdziwie zaciszny kącik.

2. Wykończenie fasady

Oto dom z prefabrykatów, który nie kosztuje wiele, a w dodatku jego montaż zajmuje tylko chwilę. Przy zamawianiu prefabrykatów mamy tą wygodę, że możemy od razu wybrać materiały do wykończenia, kolory oraz stylistykę. Budynek widoczny na zdjęciu służy jako domek letniskowy, a duże okna zapewniają wiele światła. Drewno i zielony dach wspaniale wpisują się w otoczenie.

3. Zielony krajobraz

Oczywiście oprócz domu, ważne jet też otoczenie. Nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszy się też projektowanie ogrodów. Na zdjęciu widzimy projekt najprostszy z możliwych, czyli stolik z krzesłami postawiony na trawniku z rolki. Przyznajcie, że posiłki spożywane na świeżym powietrzu od razu smakują lepiej.

4. Rama konstrukcji

Czas, jaki jest potrzebny na stworzenie gotowego domu, z pewnością Cię zaskoczy. Jako, że jeden projekt jest następnie wykonywany kilkukrotnie, specjaliści dobrze wiedzą, w jakiej kolejności i w jaki sposób wszystko montować, by wyszło jak najlepiej. Specjalna firma dowiozła potrzebne elementy na miejsce, dzięki czemu właściciele mogą być naocznymi świadkami powstawania domu ich marzeń.

5. Wnętrze domu prefabrykowanego

Ten żyrandol wygląda pięknie, prawda? Można się spodziewać takiego luksusowego akcentu w ogromnej rezydencji, ale w niewielkim domku? A jednak! Jasne wnętrze o ciemniejszych elementach świetnie komponują się z drewnem, a celem zaoszczędzenia przestrzeni zdecydowano się umieścić łóżko na antresoli. Widok z okna musi być niezapomniany!

6. Miniaturowa kuchnia

Właścicielom domku nie zależało na obecności kuchni, więc jej wyposażenie jest naprawdę podstawowe. Miejsce wydzielono pod antresolą i obudowano kawałek ściany kafelkami, co podkreśla przestrzeń kuchenną. Nie wszyscy lubią oddawać się gotowaniu podczas urlopu, a w tym domku kładzie się nacisk na ekologiczny produkt prosto z ogródka.

7. Łazienka

Nawet w domku pośrodku lasu mało kto lubi żyć naprawdę ascetycznie. To bardzo ważne, by móc skorzystać z nowoczesnej łazienki, do jakiej przywykliśmy. W przeciwnym razie wakacyjny pobyt może zamienić się w udrękę…

8. W nocy

Światło wydobywające się w okien rozświetla noc i sprawia, że domek prezentuje się przepięknie!

A może chcielibyście oświetlić wejście do swojego domu? Oto 6 świetnych pomysłów na upiększenie wejścia.

Kto z Was posiada domek letniskowy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu