Projekty,   zaprojektowane przez Atelier MATIERES

Kompletna transformacja małej kuchni

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do zabytkowej kamienicy we francuskim Lyonie, gdzie grupa architektów i dekoratorów wnętrz zajęła się kompletną metamorfozą kuchni. Właściciele mieszkania, którego część stanowiła, nie byli zachwyceni jej rustykalnym charakterem. Chcieli kuchni nowoczesnej, praktycznej i wygodnej w użytkowaniu. Obejrzyjcie efekty po!

Od rustykalnej do nowoczesnej kuchni

Lewe zdjęcie przedstawia kuchnię przed remontem, a prawe po zakończeniu prac renowacyjnych. Jak widać, wcześniej kuchnia zaaranżowana była w stylu rustykalnym. Przeważały ciężkie meble i tradycyjne materiały wykończeniowe. Kuchnia w nowej odsłonie to oaza minimalizmu, której aranżacja opiera się na prostocie i funkcjonalności.

Od kuchni ciemnej do fantastycznie oświetlonej

Kuchnia w starej odsłonie była przepełniona meblami i przyborami kuchennymi, dlatego też wydawała się ciasna i ciemna. W nowej kuchni dużą rolę odgrywa oświetlenie. Lampki LED zainstalowano na łukach, pęknie je podświetlając. Wrażenie jest niesamowite!

Od niewygodnej do komfortowej kuchni

W poprzednim wcieleniu kuchnia była niewygodna w użytkowaniu- brakowało w niej miejsca, nie tylko do tego, aby się swobodnie po niej poruszać, ale także na przechowywanie. W nowej kuchni meble zajmują mniej miejsca, ale są bardziej pakowne i praktyczne.

Od staromodnej do kuchni pełnej współczesnego designu

Kiedyś kuchnia była staromodna, brakowało w niej mebli o charakterze wielofunkcyjnym. Teraz elementy wyposażenia odznaczają się funkcjonalnym designem, są nowoczesne i stylowe.

Jak Wam się podoba efekt po?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu