Projekty,  Taras zaprojektowane przez ARQUITECTOS BARRERA OSORIO

Fantastyczny dom na emeryturę

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom, który Wam dzisiaj pokażemy, został zaprojektowany dla małżeństwa, które poszukiwało wygodnego, funkcjonalnego i niedrogiego w utrzymaniu lokum na emeryturę. Liczył się kompaktowy rozmiar, konstrukcja oparta o naturalne, lokalnie wytwarzane materiały oraz nowoczesny styl przeplatający się z elementami rustykalnymi.

Obejrzycie z nami efekt prac architektów.

Zintegrowany z naturalnym tłem

Dom został idealnie wkomponowany w otaczający go krajobraz. Nie przytłacza go i nie góruje nad nim, ale doskonale stapia się z zielenią i naturalną okolicą. Jest to budynek jednokondygnacyjny- niezwykle praktyczny i wygodny dla starszych osób, gdyż niweluje konieczność przemieszczania się po schodach.

Detale fasady

Znaczna część fasady wykonana została z suszonych na słońcu cegieł, ułożonych na solidnej podstawie z naturalnego kamienia. Materiał tworzy doskonałe warunki termiczne we wnętrzu domu, utrzymując ciepło zimą, a chłodząc latem.

Weranda

Projekt domu zakładał stworzenie licznych miejsc, w których domownicy mogliby się w ciszy i spokoju zrelaksować. Jednym z nich jest weranda, przez którą trzeba przejść, aby wejść do domu. Jest to obszar niezwykle przyjemny- ze skośnym, drewnianym dachem, podłogą z płytek z naturalnego kamienia, wyposażony w wygodne meble z wikliny.

Czarujące wnętrza

Dom nie jest duży, ale jego wnętrza urządzono wygodnie, stawiając na funkcjonalność i przytulność. Poszczególne pomieszczenia są niewielkie, panuje w nich przyjemna i gościnna atmosfera.

Kolory ziemi

Nie tylko naturalne materiały, takie jak drewno, kamień czy glina, ale także kolory ziemi dominujące we wnętrzach czynią je bliskie naturze. O przytulny klimat dbają także liczne osobiste akcenty i dekoracje.

Taras i ogród

Na koniec zaglądamy na kolejny obszar, który aż prosi się o to, aby się tu zrelaksować. Zadaszony taras urządzono wygodnie i stylowo, a przechodzi on bezpośrednio w ogród, pełen bujnie kwitnącej zieleni.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu