Projekty,   zaprojektowane przez HERNÁN MARTÍNEZ ARQUITECTOS

Ci ludzie zbudowali taki sam dom, w jakim mieszka Julio Iglesias

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Mieszkać jak gwiazdy- niewielu wie, jak to w rzeczywistości wygląda, a jeszcze mniej ma taką realną możliwość. Rodzina z Chilijskiego miasta Curico postanowiła jednak spełnić swoje marzenie i zleciła architektom projekt domu na wzór tego, w jakim mieszka Julio Iglesias. Obejrzyjcie udokumentowany na zdjęciach proces jego tworzenia.

Formowanie fasady

Fasada z betonu i cegły to gwarancja stabilności, wytrzymałości i trwałości tego budynku. Dom o kubistycznej bryle z płaskim dachem będzie mieć dwie kondygnacje. Już w tej fazie budowy widać, że architekci zdecydowali o stworzeniu dużych, szerokich otworów na okna, co oznacza, że wnętrza domu będą świetnie doświetlone.

Działka budowlana

Działka, na której wzniesiono ten dom, jest gęsto porośnięta drzewami i krzewami. Budynek umiejscowiona tak, aby nie zakłócać naturalnemu środowisku na tym terenie. Otaczająca dom natura to kolejne wytłumaczenie na duże i szerokie otwory okienne.

Modyfikacje bryły

Kolejne zdjęcie, które ukazuje siłę fasady z cegły i betonu. Bryła domu ma niekonwencjonalną formę, dostrzegamy liczne modyfikacje w jej kształcie, dzięki którym możliwe stało się stworzenie dziedzińców i wgłębień.

Schody

Schody we wnętrzu także wykonane zostały z betonu. Są to stopnie, przytwierdzone z jednej strony do ściany- rozwiązanie modne, nowoczesne i praktyczne.

Wzmocnienia

Ściany zostały dodatkowo od wewnątrz wzmocnione za pomocą stalowych prętów.

Efekt końcowy

Tak prezentuje się fasada domu po zakończeniu prac budowlanych. Ciekawa bryła, elegancka fasada łącząca innowacyjne materiały elewacyjne, duże i liczne przeszklenia- dom prezentuje się fantastycznie!

Wizualizacje

Dom wybudowano według projektu, który najpierw został przedstawiony inwestorom w formie bardzo dokładnych wizualizacji. W planie był budynek w stylu śródziemnomorskim, o fasadzie w jasnych, neutralnych kolorach, wykonany z naturalnych materiałów. Dom ma powierzchnię 230 metrów kwadratowych.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu