Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 wskazówek, które uczynią każde wnętrze bardziej przytulnym i komfortowym

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Salon zaprojektowane przez ERC
Loading admin actions …

Wynajem mieszkania często znacząco ogranicza naszą kreatywność, gdyż jego właściciel może absolutnie nie życzyć sobie jakichkolwiek zmian w strukturze nieruchomości, jej barwach itp. Co więcej, także dostępna przestrzeń nie zawsze pozwala na rozwinięcie skrzydeł. Dlatego w niniejszym Katalogu Inspiracji zdecydowaliśmy się co nieco Wam podpowiedzieć i podsunąć kilka ciekawych, a przy tym niedrogich i eleganckich rozwiązań, które sprawią, że zamieszkiwane przez Was cztery ściany staną się przytulne i komfortowe. Zobaczcie sami! 

1. Dywan

Projekty,  Salon zaprojektowane przez ERC
ERC

Felipe II ERC REFORMAS

ERC
ERC
ERC

Jeżeli podłoga w mieszkaniu jest stara lub zniszczona, zainwestujcie w dywan. Dzięki temu wszelkie podłogowe niedociągnięcia przestaną rzucać się w oczy.

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Markham Stagers
Markham Stagers

Salón comedor

Markham Stagers

Dywan to jednak nie tylko doskonała przykrywka defektów. Dywan świetnie sprawdza się również wtedy, gdy chcemy rozdzielić różne przestrzenie, na przykład oddzielić salon od kuchni w mieszkaniu o otwartym układzie.

2. Materiały i tkaniny

Miękkie materiały i tkaniny dodadzą każdemu wnętrzu ciepła i podniosą jego komfort. Jakiś koc albo dwa na kanapie lub kilka poduszek w różnych ciekawych wzorach – tak niewiele, a jednocześnie tak wiele.

Warto postawić na materiały lekkie, takie jak tiul i wykonać z nich na przykład długie zasłony. Miła atmosfera wnętrza gwarantowana!

3. Oświetlenie wielopoziomowe

Oświetlenie to podstawa każdego pomieszczenia. Różne kształty i rozmiary lamp oraz rozmieszczenie ich w różnych miejscach i pod różnymi kątami może sprawić, że wnętrza pozazdroszczą nam wszyscy sąsiedzi!

KORYTARZ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez STUDIO SOKO
STUDIO SOKO

KORYTARZ

STUDIO SOKO

Rekomendujemy zainwestowanie w różnorodne lampy, gdyż tylko różnorodność doda pomieszczeniu głębi i elegancji. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład połączenie w obrębie jednej przestrzeni lamp wiszących, oświetlenia typu LED i tradycyjnych świec.

4. Rośliny

Nowoczesna donica Bamboo: styl , w kategorii Zieleń wewnątrz zaprojektowany przez TerraForm
TerraForm

Nowoczesna donica Bamboo

TerraForm

Rośliny to przede wszystkim świeżość i witalność. Co więcej, zieleń – jak udowodniono – dobroczynnie wpływa na nasze samopoczucie i nastrój. Jeżeli nie przepadacie za roślinami, a dbanie o nie często wypada Wam z głowy, postawcie na rośliny, które nie wymagają zbyt intensywnej pielęgnacji. Kilka kaktusów również gwarantuje zwiększenie przytulności pomieszczenia.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Barcnrest
Barcnrest

Worktop – Maple

Barcnrest

Świeże, cięte kwiaty są zawsze strzałem w dziesiątkę. Bez względu, czy mówimy o sypialni, czy przedpokoju.

5. Zdjęcie lub obraz

Jeżeli w ścianie znajduje się jakiś gwóźdź lub ściana nie prezentuje się przyzwoicie w niektórych miejscach, najłatwiejszym sposobem jest umieszczenie na tych przestrzeniach zdjęć w ramkach lub obrazów. Zdjęcia dodają pomieszczeniom ciepła i przytulności, obrazy są dowodem na to, że sztuka nie jest nam obojętna.

6. Wielofunkcyjne meble

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Allnatura
Allnatura

Schubkastenbett Viga

Allnatura

Aby nasz dom był w pełni komfortowy, nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek chaos i bałagan. Z pomocą przychodzą wówczas wielofunkcyjne meble, na przykład łóżko z wysuwaną skrzynią, w której jest miejsce nie tylko na pościel, ale i na kilka innych drobiazgów.

A może składany stolik? Taki stolik nie tylko zaoszczędzi trochę drogocennej przestrzeni, ale także pomoże w utrzymaniu ogólnego porządku.

7. Pojemniki i kosze

Projekty,  Salon zaprojektowane przez iDiD點一點設計
iDiD點一點設計

寓子空間設計

iDiD點一點設計

Mały pojemnik na kilka drobiazgów lub na przykład kosz na gazety to gadżety, które zawsze dobrze mieć pod ręką.

Dzięki drobnym gadżetom do przechowywania, pomieszczenie prezentuje się znacznie korzystniej oraz łatwiej utrzymać je w porządku. Istotne, że ceny takich drobiazgów są stosunkowo niskie, więc nie ma się nad czym zastanawiać! Na pewno nie pożałujecie!

Co sądzicie o naszych wskazówkach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu